Honda може відкликати мільйон «Аккордів» через дефект керма

Автор: Редакція | 11 Тра, 2021
Honda Accord 2013 року

Седани Honda Accord модельних 2013-2015 років опинились під загрозою відкликання через раптову несправність керма.

Національне управління з питань безпеки дорожнього руху США (NHTSA) проведе технічний аналіз моделей Honda Accord 2013-2015 років, аби перевірити наявність у автомобіля проблем із кермовим управлінням, що може спричинити раптову втрату контролю. Це може вплинути на приблизно 1 120 470 примірників моделі в США.
Постраждалі «Аккорди» можуть нібито раптово повернути в напрямку, без жодного попередження водія. Це трапляється за цілком нормальних умов водіння та без будь-якого втручання людини за кермом.

Управління з розслідування дефектів NHTSA вже подало петицію щодо дефектів цієї проблеми та направило два листи до Honda з проханням надати інформацію стосовно питань управління в Accord 2013-2015 років. Держорган також вивчив скарги водіїв на модель у базі даних NHTSA.

На підставі зібраної інформації, виявлено 77 скарг на кермування за звітними повідомленнями від Honda та 31 від NHTSA. Після вилучення однієї справи, загалом залишилось 107 скарг.

Скарги NHTSA включають дві заяви про аварії (пожежі) та дві заяви про постраждалих. Інформація від Honda не містила жодних повідомлень про аварії, пожежі та постраждалих.
Технічний аналіз вивчить обсяг, частоту та наслідки, пов’язані з безпекою передбачуваної втрати кермового управління. Після чого Управління розслідування дефектів опублікує звіт і вирішить, чи вимагатиме від Honda відкликання для виправлення проблеми.

Модельний 2013 рік ознаменувався введенням у США дев’ятого покоління Accord. Седан отримав передню підвіску MacPherson, а не конструкцію з подвійними важелями, яка була у попередніх генерацій. Варіанти силового агрегату включали 2,4-літровий чотирициліндровий, 3,5-літровий V6, гібрид та плагін-гібрид. Виробництво в США тривало до модельного 2017 року.

Раніше Honda відкликала 761 000 автомобілів через паливний насос, а нещодавно водій Honda Accord загинув через вибух подушки безпеки.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Honda Accord 2013 року:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest