Honda Civic Type R встановив новий рекорд на Сузуці

Автор: Редакція | 10 Лип, 2020
Honda Civic Type R Limited Edition на Сузука

Спеціальна версія Honda Civic Type R встановила черговий рекорд для передньопривідних автомобілів на треку Сузука.

Багаторічне протистояння «заряджених» Honda Civic і Renault Megane продовжується: японський спортивний хетчбек знову обігнав французький. Тепер на трасі Сузука, але цим справа явно не обмежиться.
Хот-хетч Civic Type R у виконанні Limited Edition проїхав 5,8-кілометровий трек за 2 хвилини 23,993 секунди. Заїзд відбувся ще у лютому під час фінальної серії випробувань, тобто фактично це був прототип, але технічно він нічим не відрізнявся від виробничої машини. Для порівняння, серійний Renault Megane R.S. Trophy-R наприкінці минулого року подолав тут же трасу за 2 хвилини 25,454 секунди, що стало рекордом для передньопривідних автомобілів.

Минулого року Megane R.S. Trophy-R також обігнав Civic Type R на Нюрбургринзі (7 хвилин 40,1 секунди проти 7 хвилин 43,8 секунди). В кінці прес-релізу, присвяченого новому досягненню на Сузуці, Honda згадує про титул, завойований у 2017-м. Мабуть, це слід розцінювати як заяву про намір повернути собі корону на Нордшляйфе.
До речі, у 2019 році Renault Megane R.S. Trophy-R встановив рекорд ще й на Спа-Франкоршам, проїхавши бельгійський трек за 2 хвилини 48,338 секунди і поліпшивши час попереднього чемпіона на 5 з гаком секунд. Цим попереднім був … Honda Civic Type R. Словом, поки перевага на боці французів, але японці явно не вважають свою поразку остаточною, й відповідно боротьба за частки секунд триватиме. Подивіться, як особливий Civic Type R встановлює новий рекорд.

На початку року Honda представила рестайлінговий Civic Type R, а лімітовану Honda Civic Type R продали в Канаді за чотири хвилини.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Honda Civic Type R Limited Edition на Сузуці:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest