Honda вироблятиме електромобілі Sony

Автор: Редакція | 05 Бер, 2022
Sony Vision-S 02 SUV concept

Корпорація Sony Group та автовиробник Honda Motor підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає створення спільного підприємства з виробництва електрокарів.

Нове спільне підприємство Sony та Honda поки називають New Company й воно займеться розробкою, виробництвом та продажем електромобілів, а також мобільних сервісів.

На початку 2020 року Sony показала на Виставці споживчої електроніки (CES) у Лас-Вегасі електричний седан Vision-S. Прототип був створений за участю технічних партнерів Magna Steyr, Qualcomm, ZF, Bosch, Continental, Nvidia й на ньому Sony демонструвала можливості розробника систем автопілотування.

На початку Sony заявляла про відсутність планів виробництва, але їздові випробування Vision-S продовжилися. При цьому з часом компанія збільшила кількість датчиків, що дозволяють електрокар орієнтуватися в просторі. Рівень автономності системи оцінили «трохи вище за другий» – з п’яти можливих.

Кросовер Vision-S 02

Sony Vision-S 02 SUV concept

Цього року Sony представила – знову-таки на CES – кросовер Vision-S 02. Він розділив із седаном платформу та повнопривідну систему з 200-кіловатними електромоторами спереду та ззаду. Семимісний SUV виявився на 130 кг важчим за легкову модель, але максимальна швидкість знизилася з 240 до 180 км/год.

На виставці компанія також оголосила про створення підрозділу Sony Mobility для виходу на ринок електрокарів й тепер знайшла собі стратегічного партнера.

Нове СП має остаточно оформитися вже у 2022 році. Honda вкладе в проект досвід розробки автомобілів, кузовобудування та післяпродажного обслуговування, Sony – ноу-хау в галузі обробки зображень, датчиків, телекомунікаційних, мережевих та розважальних технологій.

Нова компанія розроблятиме і продаватиме автомобілі, але не володітиме і не управлятиме виробничими потужностями – все це залишиться у віданні Honda. Першу модель обіцяють вивести на ринок у 2025 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Концепт Sony Vision-S:
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest