Електрокар Sony Vision-S виведуть на дорожні тести

Автор: Роман Галімон | 29 Лип, 2020

Японська компанія Sony анонсувала подальший розвиток свого електрокару Vision-S та планує незабаром провести тести на міських дорогах.

Компанія Sony здивувала всіх на цьогорічному шоу побутової електроніки (CES) дебютом концептуального автомобіля Vision-S. Він набув форми елегантного електромобіля з вдосконаленими автономними системами та парою 268-сильних (200-кіловатних) електродвигунів.

Спочатку були припущення, що токійська компанія вирішила спробувати сили в автоіндустрії, але пізніше керівництво Sony підтвердило, що не прагне стати автовиробником.
Однак, тепер на фоні зростання попиту на електрокари, можливо відомий технологічний концерн передумав?

Компанія Sony випустила відеоролик, в якому підтвердила свої наміри щодо подальшого розвитку Vision-S: по-перше, концепт повернули назад до Японії для розвитку, а по-друге, концепт до кінця року розпочне тести на дорогах громадського користування.

«Прототип Vision-S прибув до Токіо для просування наших сенсорних та аудіотехнологій, – сказано у прес-релізі Sony. – Прототип транспортного засобу також зараз готується для тестування на громадських дорогах цього року».

Варто додати, що Vision-S це не просто статичний прототип. На відео видно, що Vision-S може їхати самостійно й в Sony стверджували раніше, що автомобіль може розігнатися до «сотні» за 4,8 секунди.
Крім того, електрокар був розроблений у співпраці з іншими відомими компаніями, такими як Nvidia, Continental, Bosch, ZF і Qualcomm. На даний момент, основна мета проекту була демонстрація того, що Sony може запропонувати автомобільній промисловості, включаючи вдосконалену систему самостійного водіння із 33 датчиками.

До речі, на тій же виставці Mercedes представив концепт автономного колісного «Аватара», в той час як концерн FCA створив новий концепт спеціально для CES.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея концепта Sony Vision-S:
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest