Honda показала субкомпактний кросовер SUV RS Concept

Автор: Редакція | 14 Лис, 2021
Honda SUV RS Concept 2021 року

Японська марка Honda презентувала для Індонезії концепт нового маленького кросовера SUV RS Concept, який має замінити WR-V.

На міжнародній автовиставці в Індонезії (Gaikindo Indonesia International Auto Show, GIIAS) компанія Honda представила субкомпактний кросовер SUV RS Concept. Місцеве представництво марки розробило його за допомогою підрозділу Honda R&D Asia Pacific.

Літерами RS в Індонезії відзначають спортивні версії Honda Brio, Mobilio, City Hatchback та Civic, але кросовер отримує такий логотип уперше. Як випливає з назви, поки що це лише концепт, але його планують запустити до серії. Імовірно – під ім’ям ZR-V, яке автовиробник зареєстрував на себе у квітні минулого року.
Не виключено, що, крім Південно-Східної Азії, Honda ZR-V продаватиметься в Південній Америці та Індії, прийшовши на зміну моделі WR-V, що випускається з 2017 року. Останню зроблено на базі хетчбека Fit/Jazz бразильського підрозділу «Хонди».

Honda SUV RS Concept, на думку авторів, поєднує в собі «спортивний характер, приємні ходові якості та вишукані технології». Його створення у компанії пояснюють помітним зростанням індонезійського ринку кросоверів та наявністю відповідного запиту з боку місцевих споживачів.

Жодної конкретної інформації про концепт не розкрили, але, за припущеннями, серійна машина буде уніфікована з новим трирядним кросовером BR-V, який дебютував у тій же Індонезії у вересні цього року. Це означає, що ZR-V отримає 1,5-літровий 121-сильний атмосферник і передній привід. Виробництво може розпочатися вже у першій половині наступного року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Honda SUV RS Concept 2021 року:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest