Hyundai представив кросовер Creta другого покоління

Автор: Редакція | 22 Жов, 2019

Південнокорейський виробник показав новий кросовер, який відомий в Україні як Creta, але також продається й під ім’ям Hyundai ix25. Презентація новинки відбулась в Китаї.

Взагалі, новинку анонсували ще в квітні в рамках Шанхайського автосалону, але тоді виробник був стриманий в деталях. Проте, днями в Китаї стартував прийом замовлень на серійну версію кросовера, і з цього приводу Hyundai поділився деякими характеристиками.

Читайте також:

У порівнянні з попередньою версією новинка стала трохи більшою: на 20 мм виросла колісна база, на 30 мм – довжина, а 10 мм додали до ширини й висоті. Обсяг багажника збільшився з 431 до 444 л: це дозволяє новинці претендувати на лідерство в сегменті. Зовнішність ix25 чітко стилізована під вигляд найбільших кросоверів марки на зразок Palisade, проте задня частина може викликати чимало запитань стосовно естетичності.

У дусі сучасних тенденцій на ринку компактних кросоверів, для новинки підготували набір вельми яскравих та ефектних кольорів кузова. Дах при цьому можна пофарбувати в інший відтінок.

Радикально змінилася й архітектура інтер’єру. З’явилися, наприклад, абсолютно нова передня панель з іншими дефлекторами вентиляції, усічене знизу кермо, новий селектор коробки з шайбою вибору режимів роботи трансмісії тощо. Найголовнішою зміною можна назвати «ріст мультімедійності»: приладову панель кросовера замінили на 12,3-дюймовий монітор, а вся центральна консоль тепер у вигляді вертикального сенсорного дисплею з діагоналлю 10,4 дюйма.

Кросовер отримав безліч нових онлайн-сервісів, голосового помічника, бездротову зарядку для гаджетів, камери кругового огляду та ряд нових водійських асистентів.

З’явилась ясність й в питанні моторної гами: Hyundai ix25 на старті продажів отримав тільки один силовий агрегат. І це полуторалітровий атмосферний мотор потужністю 115 к.с. у парі з безальтернативним варіатором. Крім того, кросоверу виділили опціональну систему повного приводу, а пізніше моторну гамму обіцяють розширити.

Джерело: Motor1

Галерея Hyundai ix25 (Creta)
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest