Hyundai продовжить розробляти ходячий автомобіль

Автор: Редакція | 03 Жов, 2020
Hyundai Elevate

Південнокорейський автовиробник Hyundai заявив про продовження роботи проекту New Horizons Studio, який розробляє новий тип транспортного засобу.

Першим «автомобілем», який розробила студія New Horizons Studio, став концепт Elevate, показаний на минулорічній Міжнародній виставці побутової електроніки.

Концепт Elevate має змінні форми кузова, модульну платформу від електромобіля та справжні ноги робота. Архітектура ніг надає п’ять напрямків руху завдяки сучасним технологіям приводу та, як заявлено, імітує ходу ссавців та рептилій.
У своєму недавньому прес-релізі компанія Hyundai підтвердила продовження роботи над ходячим автомобілем, а віце-президент Hyundai доктор Джон Сух очолив студію розділ New Horizons Studio, та пояснив суть нинішнього виклику: «Ми прагнемо створити перший у світі транспортний засіб у вигляді трансформера».

З’явились й перші технічні дані про прототип. Hyundai заявив, що концепт може піднятися на півтораметрову стіну, долати пересічну місцевість, а ширина колії може досягати 4,5 метри.

Виробник сподівається, що такі автомобілі завдяки мобільності зможуть допомогти не лише у звичайному житті, але й у надзвичайних ситуаціях.
«Автомобіль не покладається виключно на колеса, і, як очікується, він вирішить складні ситуації водіння. Наприклад, автомобіль із роботизованими ногами може врятувати життя, коли першим відреагує на стихійне лихо. Або люди, які не мають доступу до пандуса, можуть попросити машину під’їхати ближче до їхніх вхідних дверей, вирівняти її та сісти прямо в машину».

Нещодавно Nissan представив апокаліптичну версію електрокара Leaf, а кросовер Skoda Kodiaq став поліційним кінологічним фургоном.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Top Gear

Галерея Hyundai Elevate:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest