Hyundai показав революційний концепт салону Ioniq

Автор: Роман Галімон | 25 Вер, 2020
Ioniq Concept Cabin

Південнокорейський виробник Hyundai презентував майбутнє дизайну салона автомобілів, який має з’явитися у лінійці автомобілів Ioniq.

Лише нещодавно Hyundai презентував окремий суббренд для електрокарів – Ioniq, й тепер починає розкривати його особливості та переваги.

Автомобільний простір завжди дуже важливий для водія та пасажирів, й тому не дивно, що новий для Hyundai суббренд Ioniq намагається переосмислити визначення того, яким має бути інтер’єр: тим більш, електромобілі завдяки своїм платформам дають більше можливостей для облаштування всередині.
Таким чином, корейський автовиробник вирішив об’єднатися з LG Electronics, щоб створити не бачені досі функції в салоні.

На думку дуету корейських гігантів промисловості розроблений концепт, завдяки додатковому простору та потужним джерелам живлення, дозволить інтегрувати більше побутової електроніки та техніки у майбутніх моделях Ioniq.

Й хоча їжу готувати поки в машині не запропоновано, проте на борту точно будуть місця для належного збергання одягу та взуття.

Проте, один із вау-ефектів інтер’єру став 77-дюймовий гнучкий OLED-екран, встановлений на стелі, достатньо великий, щоб двоє людей могли одночасно дивитися власні канали, які супроводжуватимуть окремі звукові зони для кожної сторони.
З оприлюдненої фотографії також видно, що у салоні розмиваються межі між автомобільною та побутовою промисловістю: можна помітити дерев’яну підлогу, функції розумного будинку та майже 360-градусне скління вікон.

Нові моделі також пропонуватимуть робота для чищення підлоги та накладні ультрафіолетові світлодіодні ліхтарі, щоб забезпечити охайність та дезінфекцію кабіни.

Hyundai заявляє, що революційні інтер’єрні новинки дебютують на його моделі IONIQ 5, яка має бути запущена на початку 2021 року. Ціни залишаються невідомими, але Hyundai поки ніколи не претендував на преміальний цінник.

До речі, цього місця Hyundai також показав «спортивну» Sonata N Line, а раніше представив нове покоління Tucson.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея лінійки Hyundai Ioniq та логотипу бренду:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest