Моделі Hyundai та Kia можна вкрасти за допомогою USB-кабелю

Автор: Редакція | 04 Сер, 2022
Hyundai logo

Деякі моделі Hyundai та Kia опинились під загрозою викрадення через проблемний іммобілайзер на двигунах.

В Америці відбулась справжня хвиля крадіжок моделей Hyundai та Kia, адже шахраям достатньо лише проникнути в автомобіль та за допомогою USB-кабелю завести автомобіль. Ситуацію погіршує те, що в соцмережах з’являються відео, які демонструють, як вчинити цей злочин.

Відповідно до Automotive News, у постраждалих транспортних засобів нібито не було іммобілайзерів двигуна. Це дає можливість під’єднати шнур до певного місця та запустити силову установку, не потребуючи ключа чи брелока.

Видання Milwaukee Journal Sentinel повідомило, що постраждали автомобілі Kia, починаючи з 2011 модельного року, і моделі Hyundai, починаючи з 2015 модельного року. Минулого року поліція у місті Мілвокі навіть почала роздавати власникам цих машин замки на кермо, щоб запобігти крадіжкам.

Повідомляється, що група людей під назвою «Kia Boys» у соціальних мережах публікує відео викрадення постраждалих моделей Hyundai та Kia. Потім вони показують, що розважаються й катаються на цих автомобілях.

На разі, Мілвокі є головним осередком цієї проблеми. За даними TMJ4 News, у 2021 році кількість крадіжок автомобілів Hyundai та Kia зросла на 2644 відсотки порівняно з попереднім роком. Станом на вересень 2021 року поліція вказувала, що щодня викрадали 20 моделей.

Однак проблема не лише в цьому місті, тому що в інших місцях по всім Сполученим Штатам почастішали повідомлення про крадіжки цих моделей.

Вирішення проблеми

Автовиробник Kia представив новий логотип

Підрозділ Kia America вже заявив, що знає про зростання кількості крадіжок автомобілів різної комплектації. Усі моделі та комплектації 2022 року мають іммобілайзер, встановлений на початку року або під час техогляду.

В Hyundai Motor America теж зазначили, що стурбовані зростанням місцевих крадіжок автомобілів, й підкреслили, що їхні автомобілі щонайменше відповідають федеральним стандартам безпеки автомобілів.

Всім клієнтам Hyundai і Kia пропонується звернутись із запитаннями щодо свого автомобіля безпосередньо до центру підтримки споживачів.

В даний час нові автомобілі Hyundai і Kia мають іммобілайзер двигуна, тобто ця проблема їх вже не стосується.

У будь-якому випадку, власники мають дбати про свої автомобілі самостійно й, якщо на них немає відповідних систем безпеки, то потрібно встановити принаймні мінімальні. Замки на кермо або блокатори коробки передач значно ускладнять викрадення автомобіля, не кажучи вже про такі прості заходи, як паркування в місцях з охороною або власному гаражі.

Минулого року Kia відкликала майже півмільйона Optima та Sorento через ризик пожежі, а раніше кросовери Kia Sportage відкликали через ризик пожежі двигуна.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest