Електричний кросовер Hyundai Kona проїхав 1026 км без підзарядки

Автор: Редакція | 15 Сер, 2020
Hyundai Kona Electric 1000 км рекорд

Південнокорейська компанія Hyundai довела на прикладі моделі Kona Electric, що її електрокари можуть встановлювати рекорди з подолання дистанції.

Рекорд дальності поїздки електричний кросовер Hyundai Kona Electric встановив протягом триденних випробувань у північно-східній Німеччині на гоночній трасі Лаузіцринг, якою досі виступають машини DTM.

Протягом 36 годин три однакові автомобілі їздили трасою, які мали подолати 1000 км без підзарядки. Проте результати стали навіть кращими: 1018,7, 1024,1 та 1026 км.
Тестовані Kona Electric були в повністю заводському виконанні та взуті в шини з низьким опором коченню Nexen N Fera SU1 розмірністю 215 / 55R17. Всі електрокари були оснащені акумуляторами максимальної для цієї моделі ємності 64 кВт-год і показали середню витрату енергії: 6,28, 6,25 і 6,24 кВт-год на 100 км.

До речі, такі показники значно менші за заявлені виробником  – 14,7 кВт-год на 100 км за циклом WLTP.

Варто додати, що для максимально ефективних витрат енергії батарей, на час випробувань у машинах вимкнули системи кондиціонування та мультимедіа. Працювали лише денні ходові вогні, що зазвичай вимагає ПДР для пересування дорогами загального користування.
Середня швидкість кросоверів за три дні склала 29-31 км/год, що відповідає типовому темпу руху в мегаполісі.

Цікаво, що протягом тестів було встановлено, що за наявності в батареях заряду в розмірі 3%, машини змогли проїхати ще 20 км, а коли акумулятори сіли «в нуль», до повної зупинки вдалося прокотитися ще кілька сотень метрів.

Нещодавно наша редакція писала про порівняння кросоверів Tesla Model Y та Hyundai Kona EV, в той час як виробник Lucid заявив, що електрокар Air може проїхати 800 км без дозарядки за методикою EPA.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Hyundai Kona Electric (рекорд 1000 км):
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest