Hyundai показав зображення пікапа Santa Cruz

Автор: Роман Галімон | 01 Кві, 2021
Hyundai Santa Cruz 2022 року

Південнокорейський виробник Hyundai оприлюднив зображення компактного пікапа Santa Cruz напередодні дебюту.

Перші наміри створити пікап Santa Cruz з’явились у Hyundai ще у січні 2015 році, коли був презентований концепт з аналогічною назвою та озвучені наміри щодо розробки невеликого пікапа для Північної Америки.
Тепер, після майже шести років, серійна модель готується до свого дебюту. Наразі оприлюднені тізерні зображення новинки.

Прем’єра відбудеться 15 квітня й компактна вантажівка, здається, буде сильно пов’язана з останнім поколінням кросовера Tucson з точки зору дизайну. Принаймні, це стосується передньої частини та передніх дверей.

Варто додати, що сегмент компактних пікапів має чимало конкурентів, зокрема готується й новий Ford Maverick, який може здобути прихильність лише завдяки спадщині пікапів «Блакитного овалу», чого явно не вистачає південнокорейській марці.
Тим не менш, Hyundai обіцяє «зруйнувати сегменти позашляховиків та вантажівок, створивши цілком нову категорію автомобіля». Це, безумовно, сміливе твердження, яке частково підтверджене поки що цікавим дизайном.

Очікується, що Santa Cruz модельного 2022 року будуватиметься на заводі Hyundai в Алабамі, де він й розроблювався з урахуванням місцевої специфіки.

Тізери підтверджують, що пікап запропонують у практичній конфігурації кабіни з чотирма дверима, тоді як концепт мав лише дві. Від цього, звісно, постраждає об’єм багажника, але компактний Santa Cruz навряд чи буде використовуватися як робочий транспортний засіб.
Проект пікап Hyundai, безумовно, чекав довгий час на реалізацію та його майбутній дебют свідчить про те, наскільки бренд розвився за останні пару десятиліть. Той факт, що у компанії досить впевнені у входженні в сегмент пікапів на північноамериканському ринку, де обожнюють вантажівки, говорить про те, як змінилося сприйняття Hyundai з 1990-х років.

Тут можна лише згадати, що Mercedes минулого року відмовився від ідеї виробництва пікапу й це при тому, що він випускався на базі Nissan Navara.

Але схоже у Hyundai все добре з виробничими планами: лише минулого місяця виробник представив новий та доступний кросовер Bayon, а ще раніше електрокросовер Ioniq 5.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Hyundai Santa Cruz 2022 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest