Новий Hyundai Tucson презентують у додатку для Smart TV

Автор: Редакція | 14 Вер, 2020
Channel Hyundai

Південнокорейський виробник Hyundai представив новий формат взаємодії з покупцями – інтерактивний додаток для телевізорів із функцією Smart TV.

Компанія Hyundai оголосила про запуск Channel Hyundai, який з’явиться на телевізорах із Smart TV у якості інтерактивного додатку. При цьому користувачі отримають доступ до мультимедійного контенту та онлайн-сервісів корейського бренду.

На початковому етапі весь вміст каналу буде розділено на три категорії: Live, TV, Models.
На першому демонструватимуться запуски нових продуктів та інші презентації Hyundai, які можна буде подивитися у високій роздільній здатності.

Саме  тут покажуть прем’єру кросовера Tucson четвертого покоління. До теперішнього часу виробник опублікував ескізи і відеотізер, а всі подробиці стануть відомі вже завтра, 15 вересня, поки в Києві буде ніч.

Читайте також:

У другій категорії (TV) будуть різні відео від партнерських проектів з арт-спільнотою до автоспортивних подій і контенту, створеного спеціально для Channel Hyundai. В третій )Models) – буде інформація про актуальні автомобілі, які можна буде розглянути ближче у віртуальному шоу-руму.
Додаток можна встановити тільки на телевізори LG та Samsung не старше 2017 року з системами webOS 3.5 або пізнішої версії. У планах створення портфоліо всіх моделей та брендів концерну Hyundai, а також доступність кількох мов.

Цього місяця Hyundai вже презентував оновлений кросовер Kona, а раніше окремий суббренд для електрокарів – Ioniq.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея рендерів Hyundai Tucson 2021 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest