Hyundai відкликає 239 тисяч автомобілів через ремені безпеки

Автор: Редакція | 27 Тра, 2022
Hyundai Elantra N Line 2021 року

Добровільне відкликання автомобілів Hyundai стосується седанів, виготовлених у 2019 році.

Hyundai Motors America оголосила про масову кампанію відкликання двох своїх седанів. Причиною стало те, що деталі ременів безпеки можуть завдати шкоди пасажирам під час аварії.

Відповідно до висновків Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA), загальна кількість 239 000 седанів Hyundai є частиною відкликання, в якій несправності очікуються на рівні одного відсотку.

Hyundai Accent 2020 року

До кампанії входять 61 000 одиниць Hyundai Accent, виготовлених з 22 квітня 2019 року до 22 травня 2022 року компанією Kia Motor Mexico для продажу в США. Деякі з них були частиною попереднього відкликання.

Між тим, близько 166 000 одиниць із загальної кількості є седанами Hyundai Elantra, виготовленими в період з 12 вересня 2020 року до 22 травня 2022 року компанією Hyundai Motor Manufacturing Alabama. З іншого боку, близько 12 000 одиниць – це Hyundai Elantra Hybrid, виготовлені з 15 грудня 2020 року до 9 травня 2022 року.

Hyundai Elantra N Line 2021 року

Основною проблемою є натягувачі ременів безпеки, які можуть ненормально спрацювати під час аварії. У такому разі в салон можуть потрапити металеві уламки, що потенційно може нашкодити пасажирам.

Деякі з моделей Elantra та Accent є частиною попереднього відкликання. Незважаючи на невеликий відсоток уражених одиниць, масштаб відкликання був визначений за виробничими записами транспортних засобів, обладнаних відповідними натягувачами ременів безпеки.

Основна причина проблеми ще не встановлена. Hyundai заявила, що активно досліджує проблему.

Дилери та власники Hyundai отримають сповіщення про проблему не пізніше 15 липня 2022 року.

На даний момент власники самі можуть вирішити проблему, якщо мікрогазогенератор натягувача ременів безпеки та трубу для подачі газу закриють ковпачком, щоб запобігти потенційному ненормальному спрацюванню. Роботи можна здійснити на офіційних СТО без будь-яких витрат або за умови відшкодування власних витрат.

На початку цього року Hyundai відкликав седани та кросовери через лобове скло, а наприкінці минулого року автомобілі Hyundai та Kia опинились під розслідуванням через загоряння двигунів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest