Hyundai відмовився випускати електрокар Apple

Автор: Роман Галімон | 09 Лют, 2021

Південнокорейський автогігант Hyundai відмовив американській компанії Apple виробляти ще не розроблений електромобіль.

Hyundai Motor Group заявила, що переговори про створення партнерства щодо автомобільного проекту більше не ведуться. Хоча ще у січні 2021 року Hyundai підтверджував, що дві компанії перебувають на початковій стадії обговорення співпраці.
«Ми не ведемо переговорів з Apple щодо розробки безпілотних автомобілів», – сказав Hyundai у заяві інвесторам, повідомляє Automotive News.

Поки не зрозуміло, яка саме сторона призупинила переговори, але з боку Hyundai нібито існувала стурбованість тим, що автовиробник буде просто складальним виробництвом для Apple, як це робить технологічна компанія Foxconn, яка виробляє телефони iPhone.

За припущеннями, у проект могла бути залучена марка Kia (яка належить Hyundai Motor Group), аби не привертати уваги до бренду Hyundai, а будувати автомобіль Apple могли на новому заводі Kia в штаті Джорджія.
Говорили навіть про перші строки проекту: нібито готовий концепт автомобіля мав з’явитися у 2022 році, а продажі могли розпочатися у 2024 році.

При цьому, хоча новини про переговори «випливли» лише останніми тижнями, самі перемовини, мабуть, відбувалися з 2018 року, повідомляє Automotive News із посиланням на Reuters.

На початку 2021 року Apple все ще має невелику внутрішню команду, яка працює над своїм автомобілем. У складі проекту нібито присутні й деякі колишні інженери Tesla й готовий автомобіль все ж має з’явитися між 2024 та 2028 роками, якщо задум втілиться в життя.
Цікаво, що до Hyundai партнером Apple у автомобільному проекті нібито мала бути Група Volkswagen. Тоді йшлося про створення електричної та безпілотної версії мікроавтобуса VW Transporter для використання у кампусі технологічної компанії. Проте чутки про цю співпрацю ніколи офіційно не підтвердилися.

Майже рік тому Apple запатентувала безпілотні системи із самонавчанням, й в цей же час Volkswagen теж тестує повністю безпілотний автомобіль.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1Додати свій коментар


Pin It on Pinterest