Infiniti вирішив залишити Європу, але не Україну

Автор: Роман Галімон | 30 Чер, 2020
Infiniti лого

Автомобільний преміум-бренд Infiniti вирішив зробити ряд кроків, які потрібні для адаптації в умовах світової кризи.

Після того, як альянс Renault-Nissan-Mitsubishi оголосив про свій загальний план розвитку, а компанія Nissan розповіла про майбутні новинки, настала й черга Infiniti.

Було оголошено, що з 1 квітня 2020-го року глобальна штаб-квартира Infiniti переїхала з Гонконгу до нового офісу в японській Йокогамі. Цей крок, на думку компанії, має підкреслити японські коріння Infiniti як преміального бренду в системі Nissan Motor Corporation.
Вихід з Європи

Infiniti QS Inspiration concept
Infiniti QS Inspiration concept

Крім того, компанія Infiniti прийняла рішення сконцентрувати сили на ринках, де бренд може розраховувати на максимальну ефективність і максимальну прибутковість.

Саме тому було прийнято рішення залишити Європейський регіон, і зосередитися на просуванні в Північній Америці, Китаї, Росії, Україні, Казахстані і на Близькому Сході, а також в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Компанія зазначила, що для неї важлива не загальна кількість охоплених ринків, а їхня якість. Це допоможе Infiniti ефективніше використовувати ресурси для подальшого просування і зростання.
Спільні платформи з Nissan

Infiniti QS Inspiration concept
Infiniti QS Inspiration concept

В рамках глобального процесу підвищення ефективності виробництва, майбутня модельна лінійка Infiniti буде використовувати можливості спільних платформ Nissan Motor Company. При цьому всі автомобілі бренду будуть розроблятися за унікальними преміальним стандартами, як того й очікують клієнти.

При цьому в Nissan підкреслили свою прихильність до подальшого успішного розвитку Infiniti як неординарного, яскравого преміального бренду в структурі компанії. Не дивлячись на те, що машини бренду перейдуть на загальні платформи, компанія зазначають, що приділять більше уваги створенню істинно люксових автомобілів: максимально високотехнологічних і вишуканих в плані дизайну і технологій, істинно унікальних і не схожих на продукти Nissan Motor Company.
План нових моделей

Infiniti QS Inspiration concept
Infiniti QS Inspiration concept

Вже цього року бренд почне процес запуску нової модельної лінійки. Першою новинкою стане кросовер-купе INFINITI QX55, а найпопулярніший в нинішній лінійці бренду кросовер QX60 вже незабаром переживе зміну поколінь.

Частиною нової стратегії Infiniti стане значно вдосконалена технологія e-Power. При цьому, зазначається, що Infiniti розробляє унікальну преміум-версію технології Nissan e-POWER, яка відрізняється підвищеною потужністю й помітно нижчим рівнем шуму.
Електрифікація

Infiniti QS Inspiration concept
Infiniti QS Inspiration concept

Ще нещодавно були припущення, що моделі Infiniti можуть стати повністю електричними до 2025 року.

Проте зараз бренд підтвердив, що дійсно переглянув стратегію в плані силових агрегатів для майбутніх моделей та вирішив орієнтуватися на силові установки e-Power як вирішення проблеми електрифікації найближчого майбутнього.

У той же час 100-відсоткові електромобілі відкладені на подальшу перспективу.
Надійність

Цікавою ремаркою наприкінці релізу марки стало те, що бренд отримав високий рейтинг асоціації J.D. Power, в якому за підсумками 2019 року Infiniti зайняв почесну позицію в топ-5 лідерів.

Марка підтвердила, що продовжить забезпечувати своїх клієнтів незабутнім досвідом володіння винятковими автомобілями і всіма супутніми цьому сервісами.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest