Jaguar запропонував поїхати на I-Pace до Львова, Одеси та Полтави

Автор: Роман Галімон | 26 Вер, 2019

Компанія Jaguar вважає, що тепер в Україні є досить розвинута інфраструктура, аби відправитися на електрокросовері I-Pace в геть різних напрямках.

На думку Jaguar Ukraine завдяки станціям STRUM від ДТЕК, розташованим на трасах від Києва до Львова, Одеси та Полтави, дістатися цих міст за кермом I-Pace стало ще зручніше.

Технічні характеристики електрокару за повної зарядки дозволяють йому подолати відстань до 470 км, звісно в залежності від режиму експлуатації авто (використання клімат-контролю, швидкість руху, манера керування, тощо).

При цьому, в режимі швидкої зарядки I-Pace можна підзарядити на 80% за 45 хвилин, а часткової зарядки тривалістю в 15 хвилин вистачить на 100 км і саме станції STRUM розташовані на відстані 100-150 км одна від одної в зазначених напрямах.

Проте варто завжди перевіряти працездатність електричних заправок, адже, наприклад станція STRUM в Новоград-Волинському зараз не працює, й від Житомира до Рівного потрібно проїхати 189 км без підзарядки.

Звісно, найкращий варіант зарядити електрокар на повну перед поїздкою. Так, від домашньої станції 7 кВт за ніч можна зарядити автомобіль до 80% і при цьому можна заощадити завдяки нічному тарифу.

До речі, Jaguar пропонує порахувати економність I-PACE та порівняти витрати на заправки електромобіля та будь-якої машини з ДВЗ у спеціальному калькуляторі.

Читайте також:


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest