Jaguar підвищив запас ходу електрокросовера I-Pace

Автор: Редакція | 10 Гру, 2019

Британський виробник Jaguar оголосив про значне покращення характеристик електричного кросовера I-Pace завдяки додатковим тестам на трасі.

Як заявив виробник, інженери компанії застосували технічні знання, отримані під час розробки гоночної лінійки Jaguar I-Pace eTrophy та оптимізували роботу акумулятора, теплової та повнопривідної систем з метою підвищення ефективності роботи всієї силової установки.

Зміни в електросовері підвищать експлуатаційні характеристики акумулятора та забезпечать до 20 км додаткового запасу ходу при повному заряді.

 Читайте також:

Цікаво, що це оновлення стосується лише програмного забезпечення, то ж всім власникам Jaguar I-Pace пропонується завітати до найближчого офіційного дилерського центру Jaguar, щоб здійснити безкоштовне оновлення. Виробник також обіцяє, що зміни дозволять також підвищити функціональність програмного забезпечення SOTA, а все оновлення програмного забезпечення відбудеться шляхом wi-fi.

На даний час Jaguar I-Pace оснащений літій-іонним акумулятором потужністю 90 кВт/год, який разом із двигуном на 400 к.с. (294 кВт) розганяє електрокар від 0 до 100 км/год за 4,8 секунди при максимальній дальності ходу 470 км (цикл WLTP). Від 0 до 80% акумулятор авто заряджається за 90 хвилин (50 кВт постійного струму). Домашня зарядка з мережевою коробкою змінного струму (7 кВт) зарядить акумулятор до 80% за близько 10 годин.

В Україні доступні три комплектації електрокросовера й найдешевша коштує 1 млн. 820 тис.грн.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest