Камаз відчув дефіцит іноземних запчастин

Автор: Редакція | 09 Бер, 2022
Камаз

Російський виробник вантажівок Камаз вже відчув дефіцит іноземних запчастин та планує перейти на місцеві комплектуючі.

Раніше повідомлялось, що німецька компанія Daimler Truck призупиняє співпрацю з російським автовиробником Камаз, а тепер стало відомо про перехід Камаза на місцеві комплектуючі.

Генеральний директор компанії Камаз Дмитро Леонов повідомив, що у березні автовиробник перейде на виробництво вантажівок із російських деталей.

Вважається, що вже зараз завод не може випускати автомобілі та шасі з двигунами Cummins (США), коробкою передачі ZF (Німеччина) та паливною апаратурою Bosch (Німеччина).

«У зв’язку з цим автомобілі всього модельного ряду К3 з березня будуть вироблятися переважно в комплектаціях з російськими аналогами – КПП 154, двигунами Камаз, паливною апаратурою АЗПІ», – сказано у повідомленні компанії.

Раніше стало відомо, що половина автозаводів на Росії вже зупинилась, а нещодавно Nissan оголосив про закриття виробництва у Санкт-Петербурзі. Також Toyota оголосила про зупинку свого заводу в Санкт-Петербурзі.

Тим часом, Ferrari призупиняє виробництво автомобілів для російського ринку, а також жертвує 1 мільйон євро Україні. Lamborghini також зупиняє бізнес на Росії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest