КамАЗ «представив» прототип електричного сітікара

Автор: Редакція | 29 Вер, 2020
Електрокар від КамАЗ Кама 1

Російський автовиробник КамАЗ показав прототип електричного міського автомобіля, проте його перспективи поки незрозумілі.

Прес-служба КамАЗа опублікувала в соцмережах дві схожі фотографії компактного міського електромобіля, а точніше його макета. У пояснювальному тексті сказано, що це відповідь на появу чуток про розробку такої машини.

У компанії підтвердили, що ведуть науково-дослідні роботи в напрямку легкового електромобіля, але першорядними завданнями є роботи над електричними вантажівками й автобусами.

Й хоча виробник стверджує, що планів серійного виробництва легкового електромобіля немає, прототип вже отримав назву Кама 1.
Народний електромобіль за тендером?

Цікаво, що в цей же час в Росії намагаються створити «доступний» електромобіль. Проте стартап Zetta, який мав випустити бюджетний електрокар за 6,5 тисяч дол. США, вже оголосив про перенесення термінів запуску автомобіля й потребу у додатковому державному фінансуванні.

Отже тим самим КамАЗ теж натякнув, що готовий стати аналогічним «стартапом» з випуску електрокарів. До речі, саме на Камському автозаводі колись існувало виробництво компактних міських автомобілів «Ока».

Проте нинішні фотографії прототипів Кама 1 та Zetta говорять про те, що «стартапи» ефективні лише за підтримки бізнесу, який вивчає та базується на попиті клієнтів.

Нещодавно також стало відомо, що Lada почала продавати вироблені на ЗАЗ моделі, Renault випускатиме на ЗАЗ кросовер Arkana з російських машинокомплектів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея електрокара Zetta:
Фотограф: Zetta
Фотограф: Zetta
Фотограф: Zetta
Фотограф: Zetta

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest