Відеокамеру розмістили всередині шини та зняли «паління гуми»

Автор: Редакція | 17 Сер, 2020
GoPro всередині колеса

За допомогою відеокамери розкрито, що відбувається всередині шини під час так званого «спалювання гуми».

Американський відеоблогер Warped Perception вирішив з’ясувати, що відбувається з покришкою під час їзди. Для цього він поставив камеру GoPro всередину шини та поїхав.

Звісно, він не став чекати, поки колесо зруйнується через тисячі кілометрів, а вирішив підлити мастило під машину та «спалити гуму».
Суцільний дим та зчеплення з асфальтом зробили свою справу – за кілька хвилин комплект був зруйнований й була отримана можливість зазирнути у середовище між диском та покришкою, яке щоправда не дуже сильно вразило.

А ось сам процес підготовки та «приготування пундика» виглядав видовищно: особливо, якщо врахувати що блогер повністю розтрощив першу камеру під час невдалої спроби, коли колесо розробило не лише камеру, але й навіть карту пам’яті.
Наприкінці відео автор просить виробника камер надіслати йому нову, адже він перший зміг розмістити та зафіксувати, що відбувається всередині колеса.

До речі, нещодавно Bridgestone та Microsoft представили новий детектор пошкоджень шин, а початку року британські вчені виявили, що шини є небезпечнішими за автомобільні вихлипи.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest