Карти Google зекономлять мільйон тонн викидів CO2

Автор: Редакція | 08 Жов, 2021
Карти Google

Карти Google хочуть щороку економити у світі від 1 мільйона тонн викидів CO2 за допомогою екологічно чистих маршрутів.

Компанія Google оголосила про нову функцію свого сервісу Карти. Тепер додаток покаже найефективніший маршрут до пункту призначення, навіть якщо він не найшвидший.

Оновлення використовує штучний інтелект, а також дані Національної лабораторії відновлюваної енергетики Міністерства енергетики США (NREL), щоб показати користувачам «найзеленіший» маршрут до місця призначення. При цьому, додаток врахує нахили дороги та трафік під час руху.
За оцінками Google, нова функція може заощадити більше мільйона тонн викидів вуглецю на рік, що еквівалентно присутності на дорогах понад 200 000 автомобілів.

Користувачі зможуть побачити приблизну оцінку того, скільки CO2 вони заощаджують на ефективному маршруті, а також можуть зробити ці налаштування у Картах за замовчуванням й поставити пріоритет над найефективнішим й найшвидшим маршрутом.

Компанія стверджує, що цю функцію спочатку впровадять у США, а Європа та інші ринки отримають її пізніше.
Додаток також представив нові функції для велосипедистів, які показують лише найважливіші вказівки, щоб не перевантажувати їх інформацією на ходу. Він також показуватиме інформацію про програми спільного використання велосипедів та скутерів у 300 містах світу, а також дозволить користувачам Карт Google знаходити станції поблизу та навіть визначати, скільки транспортних засобів є на даний момент.

Нарешті, Google також представила функцію для своєї служби планування польотів, яка може організувати ваші варіанти польотів, надаючи пріоритет тим, які мають найменші викиди вуглецю.

До речі, раніше стало відомо, що нові моделі Honda отримають вбудовані сервіси Google, а раніше про перехід на Android Automotive OS оголосили й у Volvo.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carscoops


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest