Нові моделі Honda отримають вбудовані сервіси Google

Автор: Редакція | 03 Жов, 2021
Honda CR-V Touring 2020 року

Honda встановлюватиме сервіси Google, такі як Карти Google та Помічник Google, в нові моделі починаючи з 2022 року.

Японська марка Honda оголосила про партнерство з Google щодо інтеграції вбудованих послуг у майбутніх моделях. Вбудована операційна система Google дебютує у другій половині 2022 року, починаючи з абсолютно нової моделі для ринку Північної Америки.

На відміну від мобільного додатка Android, який відображає певні функції в інформаційно-розважальній системі, вбудовані сервіси включатимуть Карти Google та голосовий Помічник Google.
Таким чином, можна усунути необхідність користуватися смартфоном під час водіння, адже завантажувати різні додатки в автомобіль можна буде безпосередньо з Google Play, де також можна знайти сервіси потокової передачі музики, подкасти та аудіокниги.

Завдяки цій новій співпраці Honda прагне покращити зручність користування автомобілями за допомогою безперебійного підключення до мережі та передових технологій. Вперше японський автовиробник співпрацював із Google у 2015 році, коли він представив Android Auto на Honda Accord, а пізніше й для всього модельному ряду.

Honda планує запустити нові функції Google із абсолютно новою моделлю, яка вперше надійде у продаж у Північній Америці. Після цього марка поступово розширить застосування технології для інших ринків.
За припущеннями, цією новинкою може стати нове покоління Honda CR-V, яке вже активно тестується та отримало нещодавно рендер можливого вигляду.

До речі, минулого року Volvo оголосила про перехід моделей на сервіси Google, так само як й марки Peugeot, Citroen та Opel.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motortrend


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest