Новий Honda CR-V «представили» на рендері

Автор: Редакція | 28 Вер, 2021
Honda CR-V 2023 року

Нове покоління кросовера Honda CR-V знову уявили на ескізі після нових «шпигунських» фотографій.

Не секрет, що Honda продовжує працювати над новим поколінням CR-V, яке матиме величезне оновлення відносно нинішньої моделі п’ятого покоління.

Весною кросовер вже потрапляв в об’єктиви фотокамер й тоді з’явились перші рендери моделі, але тепер останні шпигунські знімки надали можливість краще роздивитись новий кросовер.
Завдяки тому, що новий дизайн моделі проглядається краще, з’явився новий ескіз від видання Motor1, хоча кросовер на фото все ще має значний камуфляж.

Проте вже очевидно, що новий CR-V набув остаточної форми й під барвистим покриттям ховається вже серійна модель.

Нове покоління Honda CR-V: що зміниться?

Honda CR-V 2023 року

Відповідно до рендеру, нове покоління CR-V буде довшим за поточну модель, а передні й задні звиси також виглядають збільшеними. Передня частина квадратніша й менш кутова, тоді як тонкі фари з’єднані хромованою смугою, котра охоплює трапецієподібну решітку радіатора. Гладкі протитуманні фари розмістяться в нижньому отворі радіаторної решітки.

Й хоча візуалізована лише передня частина, на шпигунських знімках можна побачити й дизайн задньої частини нового CR-V. За припущеннями, задні ліхтарі отримають вишуканий стиль, подібний до вже представлених нових Civic та HR-V.
Про моторну лінійку нового покоління CR-V ще рано говорити, але враховуючи подвійні вихлипні труби на фото, точно можна сказати, що тестується поки лише версія із двигуном внутрішнього згоряння.

Хоча Honda в майбутньому точно запропонує електрифіковані варіанти з повністю електричною версією, яка може з’явитись вже після зміни покоління.

Збільшення розміру CR-V може дозволити виробнику запропонувати трирядну версію для більшої кількості країн, хоча й теперішня генерація для деяких ринків пропонується у семимісному виконанні.

Припускається, що Honda представить новий кросовер CR-V наступного року, а сама новинка надійде у продаж як модель 2023 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Honda CR-V 2023 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest