Kia розсекретив дизайн нового мінівена Carnival

Автор: Редакція | 24 Чер, 2020
Kia Carnival

Корейський автовиробник Kia презентував зображення нового мінівена Carnival. Більше деталей варто чекати незабаром.

Відповідно до своїх планів, Kia представила новий мінівен, який ледь втримався від того, аби стати позашляховиком.

Зовнішність четвертого покоління Kia Carnival помітно змінилася: як заявлено офіційно, зроблено це для того, аби забезпечити Carnival ефектнішим, стильнішим та навіть брутальнішим виглядом.
Конкретних цифр виробник поки не наводить. Відомо, що мінівену подовжили колісну базу, вкоротили передній звис і зрушили передні стійки трохи назад, забезпечивши динамічним профілем.

«Обличчя» Carnival повністю перероблено – тут з’явилися, наприклад, нова оптика із яскривими світлодіодними розчерками й радіаторна решітка з незвичайним наповненням.

Ще одне оригінальне рішення – так званий ефект «летючого даху». Досягається він за рахунок затемнення всіх стійок кузова, за винятком тих, що відділяють салон від багажника та підкреслені хромованими «плавниками». Накладки оброблені ще й особливим візерунком, який обіцяно повторити в інтер’єрі мінівена – але фотографії салону Carnival поки не опубліковані.
Очевидно, що виробник все ж хоче надати моделі «позашляховий» імідж й позиціонує її як Grand Utility Vehicle. Це також має підкреслювати й оформлення бамперів, які несуть на собі імітацію захисних накладок. Малоймовірно, що виробник дійсно зважиться відправити масивний мінівен на бездоріжжя, але оприлюднення технічних характеристик ще треба дочекатися.

Відомо, що Kia планує почати продажі Carnival четвертого покоління на домашньому ринку в третьому кварталі нинішнього року. Після цього новинка (в тому числі й під ім’ям Kia Sedona) відправиться в інші країни. В Україні мінівен Carnival офіційно не продається.

Нещодавно стало відомо, що кросовер Kia Seltos стане повністю електричним, а до цього було представлено оновлену європейську версію Picanto.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Kia Carnival 2021 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest