Kia підтвердила електрокросовер EV6 для Європи

Автор: Редакція | 22 Лип, 2021
Kia EV6 2021 року

Південнокорейська марка Kia підтвердила, що електричний кросовер EV6 незабаром надійде у продаж до країн Європи.

Kia EV6 – це перший електричний кросовер від корейської марки й дуже приваблива модель у лінійці, яка також пропонує високі показники продуктивності та автономності.
З урахуванням високого попиту на електрокари в Європі та доволі оптимістичні перспективи на Kia EV6, бренд вирішив представити модель для основних європейських країн. Й хоча ціна поки невідома, але кросовер вже доступний для бронювання, оскільки перші одиниці будуть доставлені восени.

Конкретної дати поки не оголошено, але, швидше за все, вона стане відома після Мюнхенського автосалону 2021 року, де Kia EV6 дебютує для європейського споживача.

Також на початок 2022 року запланований комерційний запуск найспортивнішої версії Kia EV6 GT, яка стане флагманською моделлю. Кросовер із потужністю, що набагато перевищує основних конкурентів і досягає рівня преміум-класу, як EQS AMG, котрий надійде лише наприкінці 2022 року.
Хоча спочатку поява Kia EV6 GT планувалась на вересень, дебют відкладений щонайменше ще на місяць. Причиною такої затримки є затвердження реального пробігу в Європейському Союзі.

Kia EV6 вже підтвердила дальність

Kia EV6 GT-line 2022 року
Kia EV6 GT-line 2022 року

В той же час, Kia EV6 вже пройшов омологацію й тому електрокросовер ближчий до дилерів. Результати тестів підтвердили, що максимальна дальність для комплектації із заднім приводом та акумулятором ємністю 77,4 кВт-год дозволяє проїхати максимум 528 кілометрів, а в міських умовах – трохи більше 200 кілометрів (на одній зарядці).

Така комплектація має електричний двигун 168 кВт (229 к.с.), тоді як в іншій версії з тим самим акумулятором та двома електродвигунами, потужність досягає 239 кВт (329 к.с.) при повному приводі, але максимальний пробіг буде 506 кілометрів.
Обидві версії мають зарядний пристрій, що підтримує електричну напругу в 400 В та 800 В, забезпечуючи надшвидкий заряд, тому для заряджання 80% загальної ємності потрібно всього 18 хвилин.

Ця система є стандартною для всіх доступних версій акумуляторів, включаючи найпростіші 58 кВт-год, який можна знайти у єдиній комплектації із заднім двигуном потужністю 125 кВт (170 к.с.) Також пропонуються варіанти 168, 239 та 430 кВт, що видають 229, 325 та 585 к.с.

Нещодавно Kia продемонструвала Sportage у базовій комплектації, а раніше стало відомо про зупинку виробництва Stinger у 2022 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Kia EV6 2021 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest