Kia «пообіцяла» нову зовнішність для Optima

Автор: Редакція | 06 Лис, 2019

Компанія Kia опублікувала нові дизайнерські зображення седана Optima, проте вони «різняться» з побаченими раніше фотографіями.

Нові дизайнерські скетчі від Kia демонструють цілком футуристичний автомобіль із розвиненим бампером, рельєфним капотом, оригінальною радіаторною решіткою, екстравагантною оптикою і виразним купеподібним профілем.

Читайте також:

Але вони трохи відводять у бік від того, що вже було оприлюднено офіційно, а тим більш ескізи не збігаються зі шпигунськими світлинами, зробленими нещодавно.

Найімовірніше, Kia Optima нового покоління дійсно буде виглядати драматично, але не зовсім так, як обіцяють ескізи. Принаймні, на фото шпигунських прототипів не вдається розгледіти ані силуету в стилістиці купе, ані такого агресивного бампера. З іншого боку, завжди залишається шанс на те, що тестові машини несли на собі кузов зі спеціально спрощеним оформленням, аби не нищити інтригу завчасно.

Відомо також, що Kia має намір ґрунтовно переробити й салон «Оптими». У ньому мають з’явитися, скажімо, повністю цифрова панель приладів, екран мультимедійної системи іншої конфігурації та центральна консоль у мінімалістичному стилі. Крім того, масивний важіль коробки передач може поступитися своїм місцем компактному поворотному перемикачу.

Седан у виконанні для домашнього ринку, швидше за все, дебютує під ім’ям Kia K5 найближчими тижнями. Іншим країнам поки доведеться почекати.

Джерело: Motor1

Галерея KIA Optima (тізери та шпигунські фото)
Фотограф: KIA
Фотограф: KIA
Фотограф: KIA
Фотограф: Autotimesnews
Фотограф: Autotimesnews
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest