Хетчбек Kia Picanto провалив краш-тест NCAP

Автор: Редакція | 02 Лис, 2020
Kia Picanto провалив краш-тест NCAP

Південнокорейський хетчбек Kia Picanto отримав нуль зірок у краш-тесті Латинської NCAP. Краш-тест проводився із стандартною комплектацією моделі.

«Нова програма оцінки автомобілів» (New Car Assessment Program – NCAP) існує з 1979 року й створена Національною адміністрацією безпеки дорожнього руху США. З тих пір некомерційна організація, яка тестує автомобілі шляхом їхнього розбивання, досягла кількох регіонів земної кулі.
Латинська NCAP є одним із регіональних осередків NCAP, що досліджує безпеку автомобілів, доступних у Латинській Америці та Карибському басейні. Програма була заснована у 2010 році.

Останнім автомобілем, який тестували у Латинській NCAP, став Kia Picanto та його результати далеко не вражаючі. Слід зазначити, що невеликий південнокорейський хетчбек, відомий як Kia Morning у своїй країні, набрав нуль зірок на останніх випробуваннях. Нуль.

Проте правду кажучи, тестований Picanto не надто далеко пішов з точки зору системи та обладнання безпеки. Адже на автомобілі були лише подушка безпеки водія, передні паски безпеки та нагадування про паски безпеки в стандартній комплектації тестового автомобіля.
Антиблокувальна система гальмування (ABS) також не знаходиться в стандартні, тоді як ESC, подушка безпеки переднього пасажира та бокові подушки безпеки для обох передніх пасажирів були необов’язковим обладнанням, яке можна знайти у найвищих комплектаціях.

На тестах, Picanto погано забезпечив захист дорослих, особливо в області грудей. Це автоматично знизило бали до нуля як для фронтальних, так й для бічних ударів. Маленький хетчбек також мав низькі показники у захисті шиї, а також загальної безпеки дітей.

Це не вперше, коли автомобіль набрав нуль зірок у латинській NCAP. Швидкий пошук на офіційному веб-сайті програми виявив, що Chery Tiggo 3 (з двома подушками безпеки), Hyundai Accent (без подушок безпеки) та Mitsubishi L200 (без подушок безпеки) отримали «нульові» показники в захисті дорослих при одночасному отриманні декількох у захисті дітей. Ці автомобілі були протестовані з вересня 2018 до листопада 2019 року.

Раніше новий Jeep Wrangler теж «провалив» краш-тест, а VW Golf восьмого покоління ледь не пройшов краш-тест.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Kia Picanto 2020 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest