Kia запланувала п’ять нових автомобілів на 2021 рік

Автор: Редакція | 02 Січ, 2021
Плани Kia електрокарів на 2027 рік

Південнокорейський марка Kia готова суттєво оновити свою лінійку й, зокрема, для ринку Америки запропонує п’ять нових моделей.

Компанія Kia знаходиться на порозі великих змін: минулого року стало відомо, що марка готова представити оновлений логотип, а разом з ним зміниться й позиціювання на ринках.
Більш того, оновлений бренд також обов’язково змінить свій слоган – від «The Power to Surprise» («Сила дивовижі») до «Movement that Inspires» («Рух, який надихає»). Новий слоган вже був поданий до Корейської служби інформації про права інтелектуальної власності (KIPRIS) наприкінці 2020 року.

Й, звісно, все не обмежиться лише брендингом. Згідно інформації Automotive News, південнокорейська марка повинна розкрити п’ять нових автомобілів для американського ринку.

Хоча, швидше за все, це будуть не зовсім нові машини, а істотно оновлені існуючі моделі. Вже зараз можна спрогнозувати три із п’яти новинок.
По-перше, це буде плагін-гібридна версія Kia Sorento 2021 року, який вже пішов у виробництво та з’явиться на ринку США. По-друге, має з’явитися дійсно новий Kia Sportage, який зараз активно тестується й вже потрапляв на шпигунські фото та рендери. По-третє, може з’явитися новий кросовер Niro.

Четвертою новинкою на ринку США, може стати мінівен Carnival (Sedona), який теж вже презентований за межами США.

Зміни в модельному ряді Kia також супроводжуються у перестановках керівництва Kia Motors America, про які було оголошено минулого місяця.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Kia Sorento PHEV 2021 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest