Новий Kia Sportage вперше «засвітив» виробничі ліхтарі

Автор: Редакція | 22 Гру, 2020
Kia Sportage кросовер 2021 ліхтарі

Нове покоління кросовера Kia Sportage вперше з’явилось із виробничими ліхтарями.

Наступна генерація Kia Sportage (під кодовою назвою NQ5) вперше показала виробничі фари та задні ліхтарі, дизайн яких видно на зображеннях від видання Koreancarblog. Незважаючи на те, що Sportage все ще схований під щільним камуфляжем, це перша поява дизайну нових вогнів на кросовері, який цього разу був із довгою колісною базою.
На разі відомо, що п’яте покоління «Спортейджа» вже було на випробуваннях на Нюрбургринзі, де камуфляж у вигляді наклейки дозволив спрогнозувати його новий вигляд. Після чого й стало відомо, що кросовер отримає дві версії: зі звичайною (короткою) колісною базою для Європи, та з довгою колісною базою – для Китаю.

Kia Sportage (NQ5) 2021 року
Рендер Kia Sportage (NQ5) 2021 року від The Koreancarblog

Було кілька припущень та рендерів, як виглядатимуть передні ліхтарів, але тепер вже можна уявити точне розташування головних ліхтарів. Також можна побачити лінію капота, й за очікуваннями, вона збереже типовий «тигровий» ніс Kia.

Лінія даху буде більш похилою, а стрункіша на вигляд задня арка вказуватиме на спортивніший вигляд автомобіля. Крім того, вже також можна побачити, що задня частина отримає абсолютно новий вигляд.
Сфотографований прототип мав жовту наклейку, яка доводить, що новий Sportage теж отримає гібридний та плагін-гібридний варіант. Хоча у разі спільного використання платформи з новим Hyundai Tucson, це й не дуже дивно.

Раніше Motorcar писав про недоліки актуального Kia Sportage, які щоправда не зупинили крадіїв двічі на місяць вкрасти цей кросовер в одного й того ж самого власника.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Kia Sportage 2021 року (шпигунські фото):
Фотограф: Koreancarblog
Фотограф: Koreancarblog
Фотограф: Koreancarblog
Фотограф: Koreancarblog
Фотограф: Koreancarblog

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest