Kia представила гібридну комплектацію Sportage

Автор: Редакція | 23 Лип, 2021
Kia Sportage 2021 року

Південнокорейська марка Kia представила на домашньому ринку гібридну версію Sportage.

Лише сьогодні з’явилась інформація про плагін-гібридну версію Kia Sportage, як марка оголосила про старт продажів гібридного (не розетного) варіанту кросовера.
Силова установка гібрида заснована на базі двигуна 1,6 T-GDi, в парі з яким працює інтегрований з шестиступеневою трансмісією тяговий електромотор потужністю 60 к.с. Сумарна потужність дорівнює 230 к.с., а обертовий момент досягає 350 Нм.

Гібридна версія буде запропонована в передньоприводному виконанні, а витрату палива обіцяють на рівні 6 літрів на 100 км у комбінованому циклі.

Гібридний Sportage має ще ряд особливостей. Зокрема, він отримав кілька новітніх технологій Kia, а саме систему підтримки плавності руху E-Ride при проїзді помітних перешкод (наприклад, «лежачих поліцейських), а також функцію поліпшення керованості E-Handling (допомагає стабільніше проходити повороти).
Продажі нового Kia Sportage з м’якою гібридною установкою на експортних ринках почнуться в четвертому кварталі 2021 року. А у вересні має відбутись презентація європейської версії кросовера.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Kia Sportage 2021 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest