Новий Kia Sportage «засвітився» у європейській комплектації

Автор: Редакція | 16 Лип, 2021
Kia Sportage

П’яте покоління KIA Sportage ще має бути представлено у європейській комплектації, але новинку вже вдруге «спіймали» без камуфляжу.

Минулого місяця Kia представила перші офіційні зображення п’ятого покоління кросовера Sportage, а вже цього місяця виробник надав більше фотографій та технічних даних про нову генерацію.
Тим не менш, презентована була глобальна версія, яка продаватиметься в Кореї та Америці, а для Європи вперше буде підготована окрема комплектація, яка відрізнятиметься коротшою базою.

Європейська версія «Спортейджа» вже була раніше помічена в Кореї, а тепер модель таємно приїхала й на «Старий континент».

Чим відрізняється Kia Sportage для Європи?

Kia Sportage 2022 року
Kia Sportage 2022 року

Зрозуміло, що суттєвих змін дизайну не буде й передня частина машин нічим не відрізнятиметься.

А ось позаду можна очікувати меншу задню стійку моделі й на нових фотографіях це можна помітити. Також видно, що змін в задній оптиці теж не буде.

Kia Sportage
Kia Sportage для Європи. Фото: Instagram

Тобто взагалі великої різниці між моделями, окрім довжини, не має бути, а отже новинка Kia збереже однаковий екстер’єр, з оригінальними світлодіодними фарами, розташованими на нижньому рівні, та «бумерангом» для ДХВ.

На разі відомо, що новий Sportage, призначений для світових ринків, має довжину 4,66 метра, а колісна база – 2,75 м. Для Європи технічна специфікація ще не оголошена.

При цьому, інтер’єр теж має зберегти вже анонсований рівень діджиталізації, який вже можна буде побачити в європейських автосалонах у вересні.
Двигуни Kia Sportage для Європи

Kia Sportage 2022 року

Враховуючи гостру ситуацію з нормами викидів у ЄС, Kia намагатиметься забезпечити якомога більшою електрифікацією комплектації Sportage.

Хоча новий Sportage буде доступний з бензиновими та дизельними двигунами, більшість з них буде електрифіковано за допомогою 48-вольтної гібридної технології (MHEV). Але будуть доступні й два гібридні варіанти: звичайний гібрид (HEV) та плагін-гібрид (PHEV).

Крім того, існують припущення, що п’яте покоління все ще може отримати 100% електричний варіант, про який поки не говорилось офіційно.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Kia Sportage 2022 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest