Kia Sportage європейської комплектації «спіймали» без камуфляжу

Автор: Редакція | 15 Чер, 2021
Kia Sportage 2022 року (Європа)

Кросовер Kia Sportage готується до старту в Європі та вже «засвітився» у відповідній комплектації й без камуфляжу.

Цього місяця Kia представила перші офіційні зображення п’ятого покоління кросовера Sportage, а після цього навіть з’явилось неофіційне відео, де можна детальніше розгледіти новинку.
Проте нова генерація «Спортейджа» стане першою, яка буде вироблятись на двох різних базах: коротка призначена для Європи, а довга – для Азії та Америки.

Вочевидь, такі відмінності мають в чомусь відображатись й видання Korean Car Blog вперше помітило європейську версію Kia Sportage, яка до речі була припаркована поруч зі спорідненим Hyundai Tucson.

Як видно, спереду європейський «Спортейдж» нічим не відрізнятиметься від вже представленого зразка. А ось позаду можна побачити меншу задню стійку моделі. Й хоча фотографії задньої частини немає, можна припустити, що змін в оптиці не буде.
Взагалі великої різниці між моделями, окрім довжини, не має бути, а отже новинка Kia збереже однаковий екстер’єр, з оригінальними світлодіодними фарами, розташованими на нижньому рівні, та «бумерангом» для ДХВ. Інтер’єр теж має зберегти вже анонсований рівень діджиталізації.

Європейська комплектація Kia Sportage має бути представлена у вересні, а продажі почнуться на початку 2022 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Kia Sportage 2022 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest