Новий Kia Sportage вперше показали на відео

Автор: Редакція | 10 Чер, 2021
Kia Sportage 2022 року

Кросовер Kia Sportage нового покоління вперше з’явився в «металі» на відео та показав свій футуристичний стиль наживо.

Цього тижня корейський автовиробник представив новий кросовер Kia Sportage модельного 2022 року, вигляд якого розділив фанатів автомобіля на два табори (прихильників та противників).
Попри те, що дизайн нового «Спортейджа» символізує нову дизайнерську мову «Opposites United», яка також застосована на Kia EV6, новинка досі показала лише зображення моделі.

Тим не менш, канал Woopa TV на YouTube зміг знайти новий Kia Sportage на парковці та запропонував перший погляд на вже незамаскований SUV.

Новий «Спортейдж» зафільмований у чорному кольорі, що дозволяє краще розгледіти особливості моделі. Спереду виділяються світлодіодні «бумеранги», а чорне фарбування інших елементів добре поєднуються з кольором кузова.

Цікаво, що «засвічений» Sportage мав інший вигляд колісних дисків, на відміну від представлених на зображеннях. Хоча, можливо, це лише один із варіантів коліс залежно від рівня комплектації.
У будь-якому випадку, Sportage 2022 року буде повністю розкритий цього року і, ймовірно, з’явиться на ринку одразу після цього.

Стосовно силових агрегатів, то Kia поки також не розриває інформації. Проте цілком ймовірно, вони будуть аналогічні до спорідненого Hyundai Tucson.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Kia Sportage 2022 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest