Новий Kia Sportage засвітився у плагін-гібридній комплектації

Автор: Редакція | 23 Лип, 2021
Kia Sportage PHEV

Нове покоління Kia Sportage має стати суттєвим кроком вперед для виробника у плані електрифікації й поява плагін-гібридної комплектації це доводить.

Той факт, що п’яте покоління Kia Sportage було вже представлено, далеко не означає, що процес розробки закінчився. З часом виробник пропонуватиме нові версії та комплектації, які забезпечать конкретність нового покоління.
Однією з головних новинок, яка з’явиться в лінійці Sportage, буде плагін-гібридний варіант. На разі ця комплектація ще знаходиться в розробці, але була сфотографована серед білого дня.

Новий Kia Sportage PHEV

Kia Sportage PHEV

Новинку «спіймали» саме у Південній Кореї, коли прототип здійснював процес підзарядки акумулятора. Незважаючи на весь камуфляж тестового автомобіля, навряд чи він матиме великі відмінності порівняно з іншими версіями. Однак він матиме кілька характерних особливостей, які наводять на, те що це «розеточна» версія: зокрема, додатковий люк для зарядки від мережі.

Під капотом нового плагін-гібрида Sportage розташовуватиметься 1,6-літровий бензиновий двигун T-GDi, який супроводжуватиметься невеликим електродвигуном та автоматичною коробкою передач.
Завдяки акумулятору ємністю понад 13 кВт-год можна проїхати приблизно 50 кілометрів лише на електриці.

Все це зробить «Спортейдж» конкурентом для аналогічних плагін-гібридів в Європі (як наприклад Peugeot 3008) й можливо матиме вирішальне значення для успіху моделі найближчими роками, коли в ЄС підвищуються вимоги до викидів.

Ставка на електрифікацію

Kia Sportage PHEV

Нагадаємо, що нинішня модель, яку можна придбати в європейських дилерських центрах, доступна з 48-вольтовою легкою гібридною технологією (MHEV). Новий Sportage збереже цю технологію у своєму портфоліо, але піде на крок далі, представивши гібридний варіант (HEV) та плагін-гібрид (PHEV), який сфотографували.

Новий Kia Sportage, призначений для світових ринків, вже був представлений, а нещодавно з’явились зображення й базової комплектації моделі. Виробник також готує й європейську версію, яка вже засвітилась, але дебютує лише у вересні, а ось на плагін-гібридний варіант доведеться почекати ще кілька місяців. Швидше за все, PHEV потрапить у дилерські центри Європи у 2022 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Kia Sportage PHEV:
Фотограф: 무한질주TV / YouTube
Фотограф: 무한질주TV / YouTube
Фотограф: 무한질주TV / YouTube
Фотограф: 무한질주TV / YouTube

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest