Kia Sportage переконливо подолав «лосиний тест»

Автор: Редакція | 03 Тра, 2022
Kia Sportage 2022 року

Новий кросовер Kia Sportage успішно пройшов так званий «лосиний тест» на заданій швидкості.

Нове покоління Kia Sportage з’явилось в Європі лише восени минулого року й тому було цікаво, як саме він подає відомий «лосиний тест».

Що таке «лосиний тест»?

Kia Sportage 2022 року

Під час «лосиного тесту» імітується поява непередбачуваної перешкоди на дорозі, а тестований автомобіль має уникнути зіткнення та двічі швидко змінити смугу руху. Вдається це не всім машинам, а точніше не на будь-який швидкості.

Видання km77.com провело вже чимало подібних тестів й встановило «планку» швидкості нижче якої проходження тесту можна вважати провалом. Як видно з назви проекту – це 77 км/год.

Лосиний тест Kia Sportage

Kia Sportage 2022 року

Для тестів була обрана версія кросовера з двигуном 1,6 T-GDI MHEV на 180 к.с., який агрегується 7-ступеневою автоматичною коробкою передач та має повний привід. Також автори відео добавили, що була використана гума Continental PremiumContact 6 розміром 235/50 R19 103V XL.

Цікаво, що з першої спроби тестери іспанського видання не змогли виконати завдання на швидкості 76 км/год, проте далі справи пішли краще.

Найкраща спроба була зроблена на швидкості 80 км/год, що значно перевищує «планку» проекту. Автори відео зазначають, що це дуже гарний результати для кросовера, котрий важить 1700 кг.

Лише на швидкості 81 км/год Kia Sportage почав не «вписуватись» у траєкторію тесту й чіпляти конуси. Аналогічна ситуація була й на позначці 82 км/год.

Цікаво, що Hyundai Tucson, який побудований на аналогічній платформі, пройшов «лосиний тест» з гіршими результатами. До речі, кросовер Toyota RAV4 теж не вразив своїми показниками на цьому тесті.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest