Кросовер Toyota RAV4 знову провалив «лосиний тест»

Автор: Редакція | 31 Сер, 2021
Toyota RAV4 провалив лосиний тест 2021

Плагін-гібридний кросовер Toyota RAV4 PHEV не зміг пройти так званий «лосиний тест» на заданій швидкості.

У грудні минулого року вже повідомлялось, що спеціальна версія Toyota RAV4 Prime провалила «лосиний тест», адже не виконала умови його проходження.
Тепер інше видання km77.com провело тест із комплектацією Toyota RAV4 PHEV, аби зрозуміти внесені виробником зміни у роботі електронних помічників.

Як зазначається, для випробувань був наданий плагін-гібридний Toyota RAV4 PHEV, який обладнаний 306-сильним гібридним силовим агрегатом та коштує в Європі від 49 500 євро.

Що таке «лосиний тест»?

Toyota RAV4 Black Edition 2020
Toyota RAV4 Black Edition 2020 року

Під час «лосиного тесту» імітується поява непередбачуваної перешкоди на дорозі, а тестований автомобіль має уникнути зіткнення та двічі швидко змінити смугу руху. Вдається це не всім машинам, а точніше не на будь-який швидкості.

Видання km77.com провело вже чимало подібних тестів й встановило «планку» швидкості нижче якої проходження тесту можна вважати провалом. Як видно з назви проекту – це 77 км/год.
Лосиний тест Toyota RAV4 PHEV

Toyota RAV4 Black Edition 2020
Toyota RAV4 Black Edition 2020 року

Як не намагалися тестери іспанського видання вкластися у 77 км/год, проте кожного разу кросовер чіпляв якийсь конус.

На швидкості 75 км/год Toyota RAV4 не змогла навіть потрапити у третій відрізок імпровізованого треку, адже у другому відрізку кросовер майже розвернуло й всі зовнішні фішки були збиті.

За швидкості 72 км/год кросовер почав «вписуватись» у траєкторію тесту, але все одно чіпляв один із конусів. Лише з другої спроби на цій же швидкості плагін-гібридний позашляховик зміг виконати завдання.

Інші намагання (на 74 км/год та знову на 75 км/год) покращити цей показник виявились невдалими.

При цьому, автори відео зазначають, що погіршились також результати гальмівного тесту. Для зупинки зі швидкості 120 км/год знадобилося 60,0 метрів, що значно більше, ніж у звичайного гібридного RAV4 Hybrid (57 метрів) або KIA Sportage (53,7 метра).

Звісно, Toyota RAV4 PHEV не єдина машина, яка не пройшла «лосиний тест» на заданій швидкості, Skoda Octavia цього року провалила випробування, а Hyundai Tucson непереконливо пройшов «лосиний тест».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest