Skoda Octavia провалила «лосиний тест»

Автор: Редакція | 14 Тра, 2021
Skoda Octavia провалила «лосиний тест»

Нове покоління Skoda Octavia не пройшло «лосиний тест» з певною швидкістю.

«Лосиний тест» іноді стає суттєвою перепоною для нових автомобілів й може суттєво зіпсувати як імідж марки, так й погіршити продажі.
Під час «лосиного тесту» імітується поява непередбачуваної перешкоди на дорозі, а тестований автомобіль має уникнути зіткнення та двічі швидко змінити смугу руху. Вдається це не всім машинам, а точніше не на будь-який швидкості.

Видання km77.com провело вже чимало подібних тестів й встановило «планку» швидкості нижче якої проходження тесту можна вважати провалом. Як видно з назви проекту – це 77 км/год.

Перша спроба на Skoda Octavia була зроблена на швидкості 77 км/год, але автомобіль не впорався. Занадто багато недостатньої поворотності на другому конусному секторі здійняли два конуси в повітря.

Після кількох спроб тест вдалося виконати з вхідною швидкістю 74 км/год. Як видно з відео, кузов автомобіля рухається плавно, а ось задню частину різко заносить, що на думку авторів ролику доволі поширено в сучасних седанах.

Також помітно, що задні колеса мають невелику тенденцію до відриву від землі. Цього небагато й це, навіть, трохи допомагає спрямувати передню частину в кінцевий сектор конусів.
Для тесту використовувалась «Октавія» 2020 року з 1-літровим двигуном TSI з м’яким гібридом mHEV загальною потужністю 110 к.с та автоматом DSG. Автомобіль мав шини Bridgestone Turanza T005.

Тестований автомобіль також оснащений підвіскою типу Макферсон на передній осі та торсіонну підвіску ззаду. Амортизатори були встановлені стандартні, фіксованої твердості. Проте виробник в опціях пропонує й амортизатори з регульованою твердістю.

Цікаво, що це вже не перша спроба Skoda Octavia пройти «лосиний тест». Минулого року «Октавія» в кузові універсал теж не пройшла випробування, як й споріднений універсал VW Passat.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Skoda Octavia 2020 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментарЧи провалила Skoda Octavia «лосинний тест»?
Що таке «лосиний тест»?

Під час «лосиного тесту» імітується поява непередбачуваної перешкоди на дорозі (лося)

Чи змогла Skoda Octavia пройти тест?

Skoda Octavia не пройшла тест на швидкості 77 км/год

На якій швидкості Skoda Octavia виконала лосиний тест?

Skoda Octavia виконала лосиний тест на 74 км/год

Що значить «провал» тесту для Skoda Octavia?

Цей тест фактично носить інформаційний характер
Pin It on Pinterest