Китай запустив перше безпілотне таксі в Пекіні

Автор: Редакція | 04 Тра, 2021
Baidu Apollo Go Robotaxi

Безпілотне таксі поки працює в окремому районі китайської столиці.

Гігант штучного інтелекту Baidu щойно запустив службу робота-таксі без водія в Пекіні, а точніше в китайському парку Шуганг, одному з місць проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року. Наступного року служба почне перевезення відвідувачів, які відвідують ігри.
Фактично, це великий крок у всесвітньому просуванні до безпілотного водіння. Послуга Baidu Apollo Go Robotaxi – перша платна безпілотна послуга на автомобіль, де користувачі можуть сісти в таксі без втручання водія. Клієнти зможуть замовити послугу за допомогою програми, яка дозволяє їм знаходити таксі поблизу. Якщо вони не в змозі помітити машину, користувачі можуть дистанційно подавати звуковий сигнал, щоб знайти свій автомобіль.

Читайте також:

Розблокування машини вимагатиме сканування серії QR-кодів для підтвердження особи та запобігання пандемії. Після посадки пасажири можуть просто натиснути на кнопку «розпочати подорож». Незабаром після цього автомобіль почне рухатись, переконавшись, що двері закриті та пристебнуті ремені безпеки.

Baidu Apollo Go Robotaxi

«Впровадження безпілотних служб є необхідним фактором для комерціалізації автономного водіння, – сказав віце-президент і генеральний директор Baidu з технології автономного водіння Юньпен Ван. – Сьогодні ми відкриваємо для громадськості послуги роботаксі в Пекіні, чого ми досягли лише після проведення незліченних масштабованих тестів без водіїв у багатьох містах протягом тривалого періоду часу».

Якщо ви все ще не впевнені у технологіях, Guidehouse – світовий консалтинговий гігант – нещодавно назвав Baidu найкращим постачальником безпілотних технологій у світі. На сьогоднішній день компанія отримала 2900 патентів на інтелектуальне водіння.
Проте, навіть попри те, що Baidu інвестує в автономне водіння майже вісім років, можна закластися, що деякі пасажири все ще матимуть остороги сідати у таксі без водія. А ви б сіли?

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest