Lancia націлилась конкурувати із Mercedes-Benz

Автор: Редакція | 13 Гру, 2021
Lancia Ypsilon 2021 року

Генеральний директор Lancia Лука Наполітано представив свій 10-річний план розвитку італійської марки, яка має повторити успіх Mercedes-Benz.

На разі, бренд Lancia має лише одну модель, яку продає тільки в Італії, але це скоро зміниться за кілька років, адже завдяки концерну Stellantis італійський виробник прагне скопіювати стратегію Mercedes-Benz.

План продажу автомобілів за межами Італії до 2024 року вже існує, і тепер керівник Lancia Лука Наполітано представив свій 10-річний план генеральному директору Stellantis Карлосу Таваресу.
Відповідно до нього, Lancia перетвориться на виробника автомобілів преміум-класу під «парасолькою» Stellantis й прагне прибутковості, а не до обсягу. Наполітано додав, що вони працюють над цим разом із пошуком правильного орієнтира. Очевидно, цим еталоном є Mercedes-Benz.

«Я не маю на увазі, що ми хочемо боротися з Mercedes, це було б наївно, але це приклад того, на що ми дивимося», — сказав Наполітано для Automotive News Europe.

Бути як Mercedes-Benz

Lancia Ypsilon 2021 року

Хоча це не згадується явно, схоже, що Lancia ставить за приклад Mercedes-Benz у процесах електрифікації модельної лінійки.

Початкова мета – Європа, й Німеччина та Франція будуть на початку, адже перехід до електрифікації є найшвидшим в обох країнах. Наступними у плані є такі країни, як Іспанія, Бельгія, Австрія та країни Скандинавії.

«Наша агресивна стратегія електрифікації та наша зосередженість на сегментах ринку, які дуже сильні в Європі, допоможуть нам», – пояснив Наполітано.

Стратегія Наполітано передбачає наявність 100 торгових точок Lancia в Європі приблизно в 60 містах. Ці магазини будуть спільні з брендами Stellantis. Італійський бренд також намагається зміцнити свої онлайн-канали.

«Моя мета — зробити можливим купити автомобіль лише за три кліки», — сказав Наполітано виданню.
Звичайно, розширення неможливо без нових моделей й вони будуть додані до асортименту Lancia. У 2026 році з’явиться компактний кросовер, а в 2028 році – компактний хетчбек. Обидва автомобілі будуть повністю електричними. У 2024 році також буде новий Ypsilon, як гібридний, так й електричний.

Минулого місяця повідомлялось, що Opel Manta та Lancia Delta очолять електролінійку Stellantis, а компанія Foxconn (виробник Apple iPhone) розробить технологічний салону нових автомобілів Stellantis.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Lancia Ypsilon 2021 року:
Фотограф: Lancia
Фотограф: Lancia
Фотограф: Lancia
Фотограф: Lancia
Фотограф: Lancia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest