Stellantis об’єднався з виробником Apple для розробки інтер’єру

Автор: Редакція | 25 Сер, 2021
Концепт Fiat Centoventi

Автомобільний концерн Stellantis почав співпрацювати з Foxconn, виробником Apple iPhone, для технологічного розвитку салону автомобілів.

Автовиробник Stellantis підписав угоду про спільне підприємство з китайським технологічним гігантом Foxconn, який, серед іншого, виробляє смартфони iPhone для Apple. Метою створення нового СП стане «революція в поточній концепції інтер’єру».
Нова компанія називатиметься Mobile Drive та має об’єднати досвід компанії Foxconn у сфері технологій та навички Stellantis у автомобільному секторі. При цьому, новий бізнес належатиме засновникам в однакових долях.

Крім актуальних розробок, Mobile Drive розробить «інформаційно-розважальні системи нового покоління та платформу хмарних сервісів», яка мають отримати нові моделі Stellantis.

Також зазначається, що нові системи працюватимуть на основі штучного інтелекту та міститимуть навігацію, голосову допомогу, роботу магазинів e-commerce та інтеграцію платіжних послуг. Як наслідок, мають бути створені як інноваційне «залізо», так й «софт», котрі виводитимуть дані на кастомізований екран.

Цікаво, що хоча деякі з розробок Mobile Drive можуть бути ексклюзивними для Stellantis або, принаймні, на деякий час, ідея Stellantis у його союзі з Foxconn полягає у продажі своєї технології третім сторонам. Можливо, йдеться про хмарні послуги або про апаратне забезпечення («залізо»); тобто такі речі, як екрани або повні інформаційно -розважальні системи.
На разі, Stellantis укладає важливі союзи не тільки для розвитку технологій в салоні своїх автомобілів, але й для виробництва акумуляторів і навіть електродвигунів. Очевидно, що все це пов’язано з надійною стратегією, яка націлена на майбутні гібридні моделі і, насамперед, на майбутні електромобілі.

Союз Stellantis з технологічним гігантом ще раз нагадує, що ці два сектори все більш тісно пов’язані. Особливо з розвитком електромобілів, які спричинили значну синергію між автомобільною та технологічною промисловістю.

До речі, минулого року стало відомо, що для брендів Peugeot, Citroen та Opel змінять операційну систему. а ще раніше Fiat Chrysler Automobiles почали перемовини з Foxconn.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest