Lotus пообіцяв чотири електромобіля до 2026 року

Автор: Редакція | 31 Сер, 2021
Електромобілі Lotus

Британський бренд Lotus представив офіційний план, згідно з яким зобов’язався випустити чотири електромобіля до 2026 року.

Це частина стратегії Vision80, оновленої нинішньої весни та відповідно до якої Lotus планує тотальний перехід на батарейні машини.
До гіперкару Evija і спорткару Emira незабаром приєднається новий кросовер (Type 132). Для бренду це буде не лише перший SUV, але й перша модель, побудована на новій «преміальній» платформі, анонсованій цього квітня. Її дебют відбудеться в 2022 році.

Електрокросовер зможе набирати сотню за неповні три секунди. 800-вольтні батареї ємністю від 92 до 120 кіловат-годин будуть, як стверджується, найпередовішими в індустрії.

У 2023 році Lotus випустить електричне «чотиридверне купе» (Type 133), а в 2025-му – ще один, більший кросовер (Type 134). У 2026-му до них приєднається ще один спорткар (Type 135) – теж без двигуна внутрішнього згоряння.

Штаб-квартира Lotus
Майбутня штаб-квартира Lotus

Розширюючи бізнес, Lotus відкрив нову штаб-квартиру в Китаї – підрозділ Lotus Technology, що спеціалізується на електромоторах, батареях і супутніх системах.

Завод Lotus
Майбутній завод Lotus

Повністю воно буде готове до 2024 року, тоді ж почне роботу новий завод із виробництва електромобілів для глобальних ринків.

Представлений минулого місяця спорткар Emira стане останнім «Лотусом» із двигуном внутрішнього згоряння. Крім звичного V6 від «Тойоти», він отримає 360-сильну «турбочетвірку» від Mercedes-AMG з німецьким семиступеневим роботом. «Еміра» має надійти в продаж навесні наступного року, стартовий цінник вже відомий – 60 тисяч фунтів стерлінгів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея електрокарів Lotus:
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest