Суперкар Lotus Evija показав 2000 к.с. в трековому режимі

Автор: Роман Галімон | 22 Вер, 2020
Lotus Evija на тестах Hethel

Майбутній електричний гіперкар Lotus Evija з’явився на випробувальному треку Hethel напередодні початку поставок клієнтам наступного року.

Автомобільний бренд Lotus випустив нове відео, яке розкриває додаткові подробиці майбутнього гіперкара Evija. На кадрах, зокрема, йдеться про поводження машини на трасі та п’ять режимів їзди Evija: Range, City, Tour, Sport та Track.
У режимах Range та City максимальна потужність обмежена приблизно до 1000 к.с. й при цьому автомобіль за замовчуванням матиме задній привід. А для плавнішої їзди доступне рекуперативне гальмування на низькій швидкості.

Потужність підвищується до 1400 к.с. з переходом до Tour, де система повного приводу дозволяє векторизувати крутний момент при необхідності. У цьому режимі машина все ще може активувати підйом носа на швидкості до 50 км/год. За активації Sport потужність піднімається приблизно до 1700 к.с.

Й тільки у режимі Track потужність збільшується до максимальної 1923 к.с., пропонуючи найвищий рівень векторизації крутного моменту та систему зменшення опору (DRS).

Автовиробник також у відео попереджає, що поки демонструється прототип для тестів, тому деякі елементи інтер’єру можуть й не з’явитися у кінцевій виробничій версії.

Нещодавно Lotus припинив технічне партнерство з компанією Williams Advanced Engineering, але кінцевий результат на думку розробників буде ще кращим.
Найпотужніший у світі серійний автомобіль вже фактично розпроданий, а його виробництво має завершитися у 2020 році. Кожен із 130 екземплярів, що планується побудувати, оцінений у 2,04 мільйона фунтів стерлінгів.

Раніше електричний гіперкар Lotus Evija показали на виробництві, а автомобільну марку Delage відродили з гіперкаром D12 за 2 мільйона євро.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: Autocar

Галерея Lotus Evija:
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest