Електрокар Lucid Air обігнав найшвидшу Tesla?

Автор: Редакція | 23 Сер, 2020
Lucid Motors Air

Електричний седан Lucid Air у прямому протистоянні начебто випередив поки найдинамічніший седан у світі – Tesla Model S.

Автор блогу E for Electric Алекс Губерман опублікував твіт із відео парного дрег-заїзду Tesla Model S та передсерійного Lucid Air. Він пообіцяв представити результати заїзду пізніше, проте на відео видно, що принаймні старті з місця впевнено виграє Lucid Air.

Варто також додати, що зазвичай у таких заїздах робиться щонайменше дві спроби, аби дати можливість стороні, яка програла, довести свою здатність швидко реагувати на старті. Й на відео видно, що Lucid Air почала старт явно раніше.
У коментарях Губерман також підтвердив, що в заїзді брала участь найпотужніша версія Model S Performance. Досі цій моделі належало звання найшвидшого седана в світі в розгону до 100 км/год. Цю швидкість Model S Performance здатна набрати за 2,4 секунди, з чим посперечатися можуть лише лічені суперкари.

Отже поки невідомо чи був другий заїзд та хто в ньому виграв, не говорячи вже про результати першого заїзду. Цікаво, що раніше попіаритись на фоні Tesla Model S спробували й в Porsche, коли представляли свій електричний седан Taycan. Проте тоді все обмежилось обміном рекордами на «Нордшляйфе».

Однак із Lucid Air інша історія, адже її фактично створювала людина, яка була головним інженером Model S. Це Пітер Роулінсон, який раніше працював в «Теслі», а тепер очолив стартап Lucid Motors.
Власне, Роулінсон від початку заявляв, що створює електромобіль, який у всьому перевершить Model S, в тому числі й за вартістю. За його словами, його новий седан буде виступати у вищому класі та отримає преміальну обробку салону, якою Tesla похвалитися не може.

Серійну версію Lucid Air представлять 9 вересня. Для виробництва цієї машини компанія будує власний завод в Арізоні, який має запрацювати вже цього року. Раніше компанія повідомляла, що їхня новинка стане кращим у світі седаном за обтічністю кузова, електромобілем із найбільшим запасом ходу, а також електрокаром з найшвидшою зарядкою.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Lucid Motors Air:
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest