Кросовер Mazda CX-60 вперше «засвітився» на фото

Автор: Редакція | 17 Лис, 2021
Mazda CX-60

Новий кросовер Mazda CX-60 «засвітив» свою зовнішність під час підготовки презентаційного відео.

Японська марка Mazda минулого місяця оголосила про підготовку чотирьох нових кросоверів, серед яких будуть CX-50 (вже представлений) та CX-60 для європейського й японського ринків.
Новий Mazda CX-60 вже з’являвся на патентних зображеннях, а також на рендерах. Тепер новинку спіймали під час зйомок рекламного відео, на якому чітко видно назву моделі.

CX-60 виглядає схожим із новим CX-50, хоча в їхньому стилі є чіткі відмінності. Відомо, що CX-60 буде вужчим за CX-50, і це очевидно спереду, де CX-60 має вищу решітку радіатора. Фари теж виглядають вужчими. Однак передня частина має пару чорних впускних отворів, що обмежують тонку нижню решітку радіатора. Схоже, що CX-60 має більш еволюційний дизайн, й немає «позашляхових» рис CX-50.

На відео з YouTube також видно й червону «Мазду», яка теж ймовірно є новою CX-60. Червона комплектація відрізняється дзеркалами з чорними накладками та чорною обробкою навколо решітки радіатора, що може вказувати на спортивнішу, орієнтовану на потужність конфігурацію з турбонаддувом. Білий же кросовер CX-60 має хромовану обробку.

Очікується, що нові моделі Mazda будуть побудовані на новій платформі та з’являться з новим поколінням рядних шестициліндрових бензинових і дизельних двигунів Skyactiv.
Автовиробник має представити новинку найближчими місяцями. Проте, якщо CX-50 стане моделлю лише для США, то дворядний CX-60 та трирядний CX-80 вийдуть на ринки Європи та Японії.

Оскільки Mazda вже знімає відеоролики, можна очікувати, що CX-60 з’явиться незабаром.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментарЩо це за кросовер Mazda CX-60 ?
Кросовер Mazda CX-60 замінить інший кросовер?

Кросовер Mazda CX-60 доповнить лінійку існуючих моделей

Де продаватиметься кросовер Mazda CX-60?

Mazda CX-60 продаватиметься в Японії та в Європі

Який двигун отримає Mazda CX-60?

Mazda CX-60 матиме 6-циліндровий двигун

Який привід матиме Mazda CX-60?

Mazda CX-60 отримає нову платформу із заднім приводом
Pin It on Pinterest