Інтер’єр першого електрокара Mazda «засвітився» у відеоанонсі

Автор: Роман Галімон | 15 Жов, 2019

Перший електричний автомобіль Mazda підкреслив свою екологічність навіть в інтер’єрі.

Світова прем’єра, як вважається, першого електромобіля Mazda запланувала на прийдешньому автосалоні в Токіо, але насправді він не перший. Ще у 2012 році модель Demio (Mazda2 в Японії) мала повністю електричну версію, але була доступна лише в оренду, й лише 100 автомобілів було вироблено для обслуговування в основному місцевих органів влади та корпоративних клієнтів у регіоні, де компанія має штаб-квартиру.

Читайте також:

Проте тепер Mazda збирається представити свій перший серійний електрокар, та вже випустила кілька тізерів перед його дебютом 23 жовтня. Випущений сьогодні 15 секундний відеоролик дозволяє зазирнути всередину салону та підкреслює, що модель з нульовими викидами використовуватиме екологічні матеріали.

Більш показовим є кінець відео, де на короткий час з’являється нижня частина центральної консолі, аби розкрити конструкцію важеля автоматичної коробки передач. Також помітна поворотна ручка для управління медійною системою, а також цілком можливо, регулятор гучності в тому ж ключі, що й на останніх моделях Mazda.

Хоча прототип, розкритий на початку цього року, запозичив кузов у CX-30, виробнича версія електрокара Mazda матиме зовсім інший вигляд. Також, за припущеннями, прототип мав електромотор на 141 к.с. (105 кВт) та крутний момент у 265 Нм, проте кілометраж від літій-іонної акумуляторної батареї у 35,5 кВт-год поки невідомий.

Цікаво, що машина видаватиме штучний звук через динаміки аудіосистеми, аби імітувати в салоні шум чотирициліндрового двигуна згоряння. Але чи сподобається покупцям така функція поки незрозуміло.

Більше деталей можна буде дізнатися менш ніж за два тижні, коли Mazda офіційно представить перший електромобіль на автосалоні в Токіо.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest