Mercedes святкує 40 років дуже важливої функції безпеки

Автор: Редакція | 28 Гру, 2020
Подушка безпеки Mercedes

40 років тому Mercedes почав встановлювати перші подушки безпеки водія й дотепер продовжує забезпечувати автомобілі безпечними та інноваційними технологіями.

Mercedes має давню історію новаторських технологій, які роблять наші машини безпечнішими. 40 років тому в 1980 році Mercedes S-Class став першим серійним автомобілем, який був оснащений подушкою безпеки водія та натягувачем ременів безпеки, які сьогодні є стандартними для автопрому.
Хоча першу подушку безпеки винайшов Вальтер Ліндерер у 1950-х роках, подушка безпеки водія Mercedes розроблена спільно з Bosch й може надуватися протягом мілісекунд у разі активації датчиками, які виявляють раптове уповільнення, таке як гальмування при сильному лобовому зіткненні. Потім газова суміш надуває тканинний чохол у формі подушки, щоб захистити водія.

Подушка безпеки Mercedes

Mercedes поєднав подушку безпеки для водія з натягувачем ременя безпеки, який став стандартним обладнанням для передніх сидінь всіх легкових автомобілів Mercedes-Benz до 1984 року.

При активації триточковий ремінь сидіння спрацьовує протягом мілісекунд, усуваючи типовий провис між верхньою частиною тіла пасажира та ременем безпеки, щоб міцно утримувати водія та пасажира на сидінні. Mercedes продовжував розробляти цю систему, поєднуючи натягувачі з обмежувачами сили ременя у 1995 році і додавши електронний натягувач ременя безпеки, який послаблював ремінь безпеки, якщо не відбудеться зіткнення.

Подушка безпеки Mercedes

Спочатку комбінація обох систем безпеки була доступна лише для S-класу та купе SEC як додаткова опція, а також стала доступна як опція для всіх легкових автомобілів Mercedes-Benz із 1982 році.
До 1992 року подушка безпеки водія стала стандартним обладнанням для всіх моделей Mercedes. Кілька років потому пасажирська подушка безпеки стала стандартною характеристикою безпеки автомобілів Mercedes із 1994 року.

З тих пір Mercedes представив безліч інших інноваційних подушок безпеки, встановлених у різних положеннях, додавши бічну подушку до моделі 210 серії E, подушки на вікна у 1998 році, й колінну подушку безпеки у 2009 році, аби забезпечити захист у різних сценаріях аварій.

40 років потому Mercedes продовжує розробляти нові технології безпеки, а новий S-клас є першим автомобілем, що пропонує фронтальні подушки безпеки для пасажирів ззаду, призначені для зменшення навантаження на голову і шию пасажирів, утримуваних ременями безпеки на цих сидіннях.

Подушка безпеки Mercedes

У вересні 2020 року Mercedes-Benz представив повністю новий S-клас, а нещодавно створив найдовший седан E-класу.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarBuzz

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest