Mercedes-Benz створив найдовший седан E-класу

Автор: Редакція | 01 Жов, 2020
Mercedes E-class 2021 року (Китай)

Німецький автовиробник Mercedes-Benz презентував для китайського ринку подовжену версію седана E-класу з відповідним оновленим до глобального дизайном.

На Пекінському автосалоні продовжують з’являтися новинки й Mercedes-Benz теж не оминув увагою один із найприбутковіших ринків: бренд представив оновлену версію довгобазного E-класу, створеного спеціально для місцевого ринку.
Як й оригінальна модель, що дебютувала на аналогічній виставці навесні 2016 року, вона на 140 мм перевершує стандартний чотиридверний седан за відстанню між осями.

При цьому модернізований китайський седан ще й став довшим на 22 мм – тепер 5056 мм. Він зберіг окремі трикутні віконця за задніми дверима, як й оригінальну форму самих дверей, але в іншому оновлення відбулось за тим же сценарієм, що й у випадку зі звичайним E-класом, показаним ще на початку березня.

Головні нововведення – повністю діодна світлотехніка, інше кермо з функцією стеження за наявністю рук на ободі, а також водійський інтерфейс MBUX з усіма сучасними асистентами і мережевими можливостями.
Проте моторна гамма у новинки для китайського ринку доволі скромна: дволітрова 299-сильна «турбочетвірка» є топовою пропозицією, а на початковому рівні «майже представницький» E-клас отримає 1,5-літровий 184-сильний агрегат.

Виробництвом займається спільне підприємство Beijing Benz Automotive Co., Ltd (BBAC).

Минулого місяця Mercedes також представив повністю новий S-клас, а також відклав дебют електричного кросовера EQA на 2021 рік.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mercedes E-class 2021 року (Китай):
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest