Спортивний Mercedes-AMG GT 63 S спалили заради ЗАЗ 968

Автор: Редакція | 25 Жов, 2020
Mercedes-AMG GT 63 S спалили ЗАЗ 968

Блогер вирішив спалити свій MercedesAMG G63 через невдоволення технічним обслуговуванням. При цьому демонстративно «проміняв» його на ЗАЗ 968 М.

Спалення дорогих автомобілів схоже стає мейнстрімом у відеоблогерів. Чи то через бажання отримати більше переглядів, чи то через свою емоційність знешкоджуються автомобілі у доволі непоганому стані.
Російський влогер Михайло Литвин, який до цього викладав відео суперечок із дилером Mercedes, де обслуговував свій Mercedes-AMG GT 63 S, теж вирішив піти цим шляхом.

Після того, як машина потрапила в аварію, система чотиридверного купе кілька раз видавала повідомлення про необхідність перевірок. Як було повідомлено, протягом тривалого часу проблеми не були усунені й «чек-іни» продовжували з’являтися, чим неабияк розлютили володаря.

Врешті-решт Литвин вирішив позбавитись від свого Mercedes-Benz, але не продати AMG GT 63 S, а спалити його, чому й було присвячено 7-хвилинине відео, яке вже зібрало 7 мільйонів переглядів за один день. Якщо так піде й далі, то влогер зможе заробити достатньо грошей, аби придбати новий автомобіль.

Цікаво, що наприкінці відео вже колишній власник «Мерседесу» сідає у ЗАЗ 968М та символічно показує на що, готовий пересісти після проблем на спорткарі. Проте «Запорожець» теж не їде й його виштовхують із поля, на якому вже догорає AMG G63.
На початку року вінтажний суперкар Ferrari згорів у Монако, але пізніше власник знищеної вогнем Ferrari F40 вирішив відновити машину.

Також у січні 2020 року Lamborghini Aventador перетворився на попіл у тунелі Праги.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest