Mercedes «засвітив» G-Class Final Edition

Автор: Редакція | 04 Лют, 2022
Mercedes G-Class Final Edition

За два роки Mercedes G-Class увійде в історію й вже тепер виробник готує спеціальне видання під можливою назвою «Final Edition».

Дні популярного Mercedes G-Class добігають кінця й остання генерація позашляховика із двигуном внутрішнього згоряння має залишити виробництво в 2024 році, коли на конвеєр стане електричний еквівалент EQG.

Цієї зими Mercedes здивував дуже замаскованими прототипами класичного позашляховика, які ховали більше за звичайний камуфляж. Вініл був обернений навколо рам лобового скла, сягаючи майже до даху, а також у задній частині були замасковані стійки.

Це занадто багато для простого «фейсліфтингу», який зазвичай приховує лише ключові частини.

Також були помічені дещо більші повітрозабірники у нижній кромці бампера та нові задні ліхтарі.

Mercedes G-Class 2023 року

Mercedes G-Class Final Edition

Звичайно, не виключено, що це мул майбутнього електричного позашляховика, оскільки немає жодних вказівок, які б підказували в цьому напрямку.

Проте одне із джерел бренду розповіло виданню Motor.es дуже цікавий факт, що це може бути спеціальне видання з прощальним пакетом. І це логічно для Mercedes, оскільки бренд дуже налаштований на завершення комерційного життя певних моделей спеціальними випусками, хоча офіційного підтвердження від марки немає.

Тим не менш, після успішного комерційного життя G-Class заслуговує на прощання зі стилем й версію Final Edition.

Відомо, що у 2017 році було досягнуто рівня в 300 000 виготовлених одиниць і всього за три роки, у 2020 році, було додано ще 100 000 екземплярів Mercedes G-Class. Неважко припустити, що до кінця виробництва позашляховик може досягти півмільйона випущених примірників.

На початку року Mercedes вже презентував EQXX із 1000-кілометровим запасом ходу, а раніше німецький бренд вирішив зупинити розробку гібридних агрегатів заради збільшення інвестицій в електрокари.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Mercedes G-Class Final Edition:
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest