Офіційно: Mercedes починає нову еру без Daimler

Автор: Редакція | 04 Жов, 2021
Mercedes-Benz EQS 2022 року

Німецький автовиробник, відомий як Daimler AG, материнська компанія Mercedes-Benz, офіційно отримав нову назву.

У прес-релізі акціонери компанії більшістю голосів (99,89 відсотка) проголосували за перейменування Daimler AG на Mercedes-Benz Group AG, й рішення набере чинності з 1 лютого 2022 року.

Таким чином, буде створено чотири бізнес-одиниці: Mercedes-Benz, Mercedes-AMG, Mercedes-Maybach та Mercedes-EQ. Проте підрозділ із виробництва вантажівок та автобусів буде відокремлений.
Як повідомлялось у лютому, підрозділ комерційних вантажних автомобілів, котрий зараз називається Daimler Truck Holding AG, до кінця цього року стане незалежною компанією на Франкфуртській фондовій біржі.

Відповідно до задуму, дві окремі компанії мають стати привабливішими для інвестицій та «створити вирішальну додану вартість для всіх зацікавлених сторін».

Генеральний директор Daimler Ола Калленіус заявив на початку цього року, що «обидві компанії працюють у галузях, які зазнають значних технологічних та структурних змін … [і зможуть] працювати найбільш ефективно як незалежні організації, отримавши сильну чисту ліквідність та ставши вільними від обмежень структури».

Цікаво, що це не перший досвід розпаду Daimler, адже у 2007 році концерн пережив кризу альянсу Daimler-Chrysler. Цей союз 1998-х зіткнувся з проблемами від самого початку, й Chrysler залишився у важкому становищі після розпаду. На повне відновлення пішли роки.
Проте вже цього літа Mercedes оголосив про намір стати повністю електричним автовиробником до 2030 року.

У прес -релізі не зазначається, чи продовжить Калленіус виконувати обов’язки генерального директора обох компаній, адже керівництво двома великими світовими компаніями може бути великим навантаженням.

Тим не менш, перед новою групою Mercedes-Benz залишились знайомі виклики. Конкуренти, як BMW та Volkswagen Group, також повним ходом переходять на електромобілі, а компанія Tesla вже давно закріпилась на ринку.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carbuzz


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest